اگر مدل خاصی را مد نظر دارید و یا تمایل دارید شومیزی با طرحی خاص داشته باشید میتوانید با طراحان لباس درس ایگو مشورت کنید و طرح نهایی خود را ثبت کنید.

علاوه بر آن، اگر از مدل شومیز های موجود در درس ایگو خوشتان آمده است و علاقه مندید یکی از آنها را دقیقاً مطابق سایز خودتان داشته باشید، میتوانید با استفاده از خدمت سفارشی دوزی لباس درس ایگو، شومیز مورد نظرتان را سفارش دهید.

اگر مدل خاصی را مد نظر دارید و یا تمایل دارید شومیزی با طرحی خاص داشته باشید میتوانید با طراحان لباس درس ایگو مشورت کنید وطرح نهایی خود را ثبت کنید.

علاوه بر آن، اگر از مدل شومیز های موجود در درس ایگو خوشتان آمده است و علاقه مندید یکی از آنها را دقیقا مطابق سایز خودتان داشته باشید، میتوانید با استفاده از خدمت سفارشی دوزی لباس درس ایگو، شومیز مورد نظرتان را سفارش دهید.


شومیز و بلوز زنانه دِرِس ایگو:

شومیز و بلوز زنانه برند درس ایگو را میتوان یکی از کاربردی ترین لباس های بانوان دانست. کاربرد شومیز ها و بلوز های زنانه مختص به فصل خاصی نیست و شما میتوانید با انتخابی دقیق و منحصر به فرد، شومیز دلخواهتان را سفارش داده و آن را در هر زمان که بخواهید بپوشید!

انواع مدل شومیز و بلوز زنانه و دخترانه:

با توجه به تنوع استایل در افراد مختلف ، شومیز ها نیز در تنوع بسیار زیادی تولید میشوند و کاربرد های متفاوت دارند. شومیز ها اغلب در دو مدل کوتاه و بلند دوخته میشوند و اغلب آنها دارای آستین بلند یا سه ربع هستند که فرمی زیبا و شیک به لباس می‏دهد و به همین جهت، پوششی مناسب برای خانم های شیک پوش به حساب میاید. بلوز ها و شومیز ها در طرح و رنگ و بافت های مختلف تولید میشوند. برای مثال شومیز هایی با رنگ های شاد و طرح های ساده، به دلیل امکان سِت کردن بیشتر با سایر لباس ها میتوانند پیشنهاد مناسبی برای شما باشند. در حال حاضر استفاده از شومیز های مناسب و زیبا، زیر مانتو یا رویه رواج پیدا کرده است و شما میتوانید با ست کردن شومیز و مانتوی خود استایلی شیک داشته باشید! شما میتوانید از بلوز و شومیز های نخی زنانه در پوشش روزمره خود استفاده کنید و شومیزهای حریر و شومیز مجلسی خود را در مجالس رسمی و مهمانی های خاص با شلوار و یا دامن مناسب ست کنید!

شما میتوانید انواع  مدل شومیز آستین بلند و شومیز آستین سه ربع ، انواع مدل شومیز مجلسی و شومیز روزمره درس ایگو را مشاهده کنید.

راهنمای خرید اینترنتی شومیز زنانه:

هنگام خرید آنلاین شومیز زنانه برند درس ایگو، ابتدا باید سایز های خود را به دقت اندازه بگیرید! شما در درس ایگو میتوانید با کمک بخش راهنمای اندازه گیری درس ایگو که در جلوی هر محصول درج شده است سایز های خود را به درستی اندازه بگیرید و پس از تطبیق با جدول راهنمای سایز هر محصول درس ایگو، اقدام به خرید شومیز مورد نظرتان کنید!

یادتان باشد هنگام خرید شومیز به قد و استایل خود نیز توجه کافی را داشته باشید.