اگر مدل خاصی را مد نظر دارید و یا تمایل دارید مانتو ای با طرحی خاص داشته باشید میتوانید با طراحان لباس درس ایگو مشورت کنید و طرح نهایی خود را ثبت کنید.

علاوه بر آن، اگر از مدل مانتو های موجود در درس ایگو خوشتان آمده است و علاقه مندید یکی از آنها را دقیقاً مطابق سایز خودتان داشته باشید، میتوانید با استفاده از خدمت سفارشی دوزی لباس درس ایگو، مانتو مورد نظرتان را سفارش دهید.

اگر مدل خاصی را مد نظر دارید و یا تمایل دارید مانتو ای با طرحی خاص داشته باشید میتوانید با طراحان لباس درس ایگو مشورت کنید وطرح نهایی خود را ثبت کنید.

علاوه بر آن، اگر از مدل مانتو های موجود در درس ایگو خوشتان آمده است و علاقه مندید یکی از آنها را دقیقا مطابق سایز خودتان داشته باشید، میتوانید با استفاده از خدمت سفارشی دوزی لباس درس ایگو، مانتو مورد نظرتان را سفارش دهید.


مانتو زنانه برند دِرِس ایگو :

خرید اینترنتی مانتو زنانه را با جدید ترین مدل های مانتو زنانه فروشگاه اینترنتی لباس درس ایگو تجربه کنید!

فروشگاه اینترنتی لباس درس ایگو عرضه کننده مدل های مانتو جدید زنانه برند دِرِس ایگو شامل انواع مدل مانتو مجلسی، اسپرت، روزمره و  vip میباشد. فروشگاه اینترنتی لباس درس ایگو با تولید مانتو ایرانی متناسب با سلیقه مشتریان سعی در پیشگام بودن در عرصه تولیدات داخلی و ملی دارد.

شما میتوانید کالکشن جدید مانتو زنانه درس ایگو را در صفحه مانتو زنانه درس ایگو مشاهده کنید.

انواع مدل مانتو زنانه:

مانتو پوششی است که خانم ها، بیشتر روزشان را با آن میگذرانند و از این جهت خرید مانتو مناسب و راحت، حائز اهمیت است. مانتو ها در رنگ ها و مدل های مختلف خدمت مشتریان عزیز عرضه میشوند به طوری که هر شخص بسته به نوع کاربرد و تیپ اندامی خود، مانتو مورد نیازش را خریداری و از آن استفاده می­کند. شما میتوانید به راحتی و با صرف زمانی اندک از تمام مدل های مانتو فروشگاه اینترنتی لباس درس ایگو در رنگ های مختلف، دیدن کنید و پس از بررسی و پرسیدن نظرات دوستان و نزدیکانتان اقدام به خرید نمایید. علاوه بر آن شما میتوانید طراحی اختصاصی و منحصربه فرد برای خود با استفاده از خدمات VIP درس ایگو داشته باشید. 

راهنمای خرید مانتو زنانه:

در هنگام خرید مانتو زنانه برند درس ایگو، نکات مهمی مانند توجه به تیپ اندامی، جنس پارچه، متناسب بودن رنگ لباس ها با یکدیگر و تاثیر رنگ ها در تیپ اندامی وجود دارد که اغلب افراد نیاز به راهنمایی های بیشتری در زمینه تشخیص جنس پارچه های مناسب، متناسب بودن رنگ لباس ها با پوستشان و… دارند. متخصصان درس ایگو سعی کرده اند راهنمایی لازم در این زمینه را، در قسمت توضیحات بیشتر هر محصول درج کرده و تلاشی در کمک به انتخاب مناسب شما عزیزان  کرده باشند.

قیمت مانتو زنانه :

قیمت مانتو مجلسی و مانتو اسپرت در فروشگاه درس ایگو با توجه به جنس پارچه و الیاف و طراحی آنها متفاوت میباشد. برای مشاهده قیمت مانتو ها میتوانید به صفحه هر محصول مراجعه کنید.