اگر مدل خاصی را مد نظر دارید و یا تمایل دارید شلواری با طرحی خاص داشته باشید میتوانید با طراحان لباس درس ایگو مشورت کنید و طرح نهایی خود را ثبت کنید.

علاوه بر آن، اگر از مدل شلوار های موجود در درس ایگو خوشتان آمده است و علاقه مندید یکی از آنها را دقیقاً مطابق سایز خودتان داشته باشید، میتوانید با استفاده از خدمت سفارشی دوزی لباس درس ایگو، شلوار مورد نظرتان را سفارش دهید.

اگر مدل خاصی را مد نظر دارید و یا تمایل دارید شلواری با طرحی خاص داشته باشید میتوانید با طراحان لباس درس ایگو مشورت کنید وطرح نهایی خود را ثبت کنید.

علاوه بر آن، اگر از مدل شلوار های موجود در درس ایگو خوشتان آمده است و علاقه مندید یکی از آنها را دقیقا مطابق سایز خودتان داشته باشید، میتوانید با استفاده از خدمت سفارشی دوزی لباس درس ایگو، شلوار مورد نظرتان را سفارش دهید.


شلوار زنانه:

خرید اینترنتی شلوار زنانه را با جدید ترین مدل­ های شلوار زنانه فروشگاه اینترنتی لباس درس ایگو تجربه کنید!

فروشگاه اینترنتی لباس درس ایگو عرضه کننده انواع شلوار زنانه شامل: شلوار زنانه زیپ دار ، پارچه ای ، اسپرت ، کوتاه ، راسته، گشاد و… است. انواع مدل جدید شلوار زنانه را میتوانید در فروشگاه درس ایگو مشاهده کنید.

شما میتوانید با خرید لباس زنانه و شلوار زنانه از فروشگاه اینترنتی لباس درس ایگو، ست های جذابی برای خود درست کنید و استایلی متفاوت و جدید داشته باشید!

انواع شلوار زنانه:

شلوار نیز مانند مانتو زنانه یکی از ارکان اساسی استایل یک خانم را تشکیل میدهد. شلوار ها نیز دارای انواع مدل و جنس متفاوت هستند. مدل شلوار و جنس مناسب برای شما علاوه بر هماهنگ بودن با تیپ و سبک شما باید با تیپ اندامیتان نیز همخوانی داشته باشند.

شما میتوانید به راحتی با صرف زمانی اندک از تمام مدل های شلوار فروشگاه اینترنتی لباس درس ایگو در رنگ های مختلف، دیدن کنید و پس از بررسی و پرسیدن نظرات دوستان و نزدیکانتان اقدام به خرید نمایید.

راهنمای خرید شلوار زنانه:

در هنگام خرید شلوار زنانه، نکات مهمی مانند توجه به تیپ اندامی، جنس پارچه، متناسب بودن رنگ لباس و شلوار با یکدیگر و تاثیر رنگ ها در تیپ اندامی وجود دارد. برای انتخاب شلوار مناسب خودتان نیاز به توجه دقیق به اندازه های خود دارید که میتوانید توضیحات بیشتر را در صفحه راهنمای اندازه گیری لباس درس ایگو  مشاهده کنید. متخصصان درس ایگو سعی کرده اند راهنمایی لازم در این زمینه را، در قسمت توضیحات بیشتر هر محصول درج کرده و تلاشی در کمک به انتخاب مناسب شما داشته باشند.

قیمت شلوار زنانه درس ایگو :

قیمت شلوار زنانه در درس ایگو با توجه به جنس پارچه و الیاف و طراحی آنها متفاوت میباشد. برای مشاهده قیمت شلوار ها میتوانید به صفحه هر محصول مراجعه کنید.