اگر مدل خاصی را مد نظر دارید و یا تمایل دارید دامنی با طرحی خاص داشته باشید میتوانید با طراحان لباس درس ایگو مشورت کنید و طرح نهایی خود را ثبت کنید.

علاوه بر آن، اگر از مدل دامن های موجود در درس ایگو خوشتان آمده است و علاقه مندید یکی از آنها را دقیقاً مطابق سایز خودتان داشته باشید، میتوانید با استفاده از خدمت سفارشی دوزی لباس درس ایگو، دامن مورد نظرتان را سفارش دهید.

اگر مدل خاصی را مد نظر دارید و یا تمایل دارید دامنی با طرحی خاص داشته باشید میتوانید با طراحان لباس درس ایگو مشورت کنید وطرح نهایی خود را ثبت کنید.

علاوه بر آن، اگر از مدل دامن های موجود در درس ایگو خوشتان آمده است و علاقه مندید یکی از آنها را دقیقا مطابق سایز خودتان داشته باشید، میتوانید با استفاده از خدمت سفارشی دوزی لباس درس ایگو، دامن مورد نظرتان را سفارش دهید.


دامن زنانه

از دامن زنانه میتوان به عنوان یکی از پرطرفدارترین لباس های بانوان یاد کرد. با توجه به سلیقه های متفاوت افراد، دامن ها در مدل های متنوعی طراحی و به بازار عرضه میگردند.

انواع مدل دامن زنانه

هنگام خرید دامن زنانه با توجه به تنوع بالای مدل ها احتمالا امکان انتخاب دامن زنانه مورد نظر برایتان سخت میشود. انواع مدل دامن زنانه عبارتند از : دامن کوتاه، دامن بلند، دامن میدی زنانه، دامن پلیسه و دامن شلواری و ….
دامن کوتاه (مینی): اندازه این مدل دامن معمولا تا بالا یا روی زانو میباشد و میتواند گزینه ی خوبی برای خانم هایی که پاهای ظریفی دارند باشد. از دامن کوتاه هم میتوان در مهمانی های رسمی (به صورت ست شده با شومیز زنانه شیک و کت زنانه مناسب با آن) و هم مهمانی های غیر رسمی استفاده کرد.
دامن بلند: دامن های بلند معمولا تا روی قوزک پا کشیده میشوند و بستگی به طراحی های متفاوت در مجالس مختلف استفاده میشوند. دامن های بلند میتوانند شما را بلند قد تر نشان دهند.
دامن میدی زنانه: این نوع دامن ها معمولا تا نیمه ساق پا را میپوشانند و معمولا میتوانند برای استایل های مختلف به خصوص افراد دارای پاهای درشت، ظاهری مناسب را ایجاد کنند.
دامن پلیسه: یکی از مدل های پرطرفدار بین بانوان ایرانیست که از دیرباز طرفداران زیادی داشته است. این دامن ها به دلیل داشتن چین های فراوان از کمر، میتوانند پیشنهاد مناسبی برای خانم های لاغر باشند.

انواع جنس دامن زنانه

دامن کرپ: این جنس دامن ها بسیار خوش دوخت میباشند و ایستایی مناسبی روی بدن افراد دارند. استفاده از این جنس پارچه به دلیل ظاهر رسمی آن، اغلب برای دوخت دامن مجلسی استفاده میشود.
دامن ابریشم: ابریشم جزء جنس های فاخر محسوب میشود و دامن های ابریشمی به خاطر نوع الیاف به کار رفته در آن، ظاهری زیبا و همراه با درخشندگی بالا دارند. به دلیل ظرافت بالای الیاف آن، پارچه های ابریشمی میتوانند یکی از بهترین گزینه ها هنگام طراحی دامن مجلسی باشند.
دامن پشمی: دامن های پشمی را میتوان انتخابی مناسب برای فصل های سرد به حساب آورد. این جنس دامن ها در بافت های متفاوت در بازار وجود دارند و بهتر است از بافت های نرم تر این الیاف استفاده شود.

دامن نخی: دامن های نخی به دلیل سبک و خنک بودن الیاف پارچه ی مورد استفاده در آن، میتوانند بهترین گزینه برای استفاده در تابستان باشند. از معایب این نوع دامن ها میتوان به چروک شدنشان اشاره کرد.