آرایشگر مگان مارکل و پرنسس دایانا

آرایشگر مگان مارکل و پرنسس دایانا

آرایشگر مگان مارکل و پرنسس دایانازمان مطالعه: ۲ دقیقه

پرنسس دایانا معمولا آرایش منحصر به فرد خود را دارد. اگر خط چشم آبی پرنسس دایانا و گونه ها قرمز او شما را جذب می کند، و باعث می شود به جای خط چشم های مشکی، خط چشم آبی بگیرید، به این معناست که طرفدار آرایش پرنسس دایانا هستید. و بنابراین کارهای آرایشگر پرنسس دایانا مطلوب شما خواهد بود و او کسی نیست جز مری گرینول.

این آرایشگر مدت ها برای خانواده سلطنتی کار میکرد و یکی از افراد قابل اعتماد برای خانواده سلطنتی بود. آرایش هایی که گرین‏ول انجام میداد بسیار چشمگیر بود و نگاه همگان را خیره می کرد. بنابر این اصلا عجیب نیست که ۲۰ سال پس از پرنسس دایانا نیز در خانواده سلطنتی مشغول به کار بود.

در همین راستا، می خواهیم جزییاتی از راز های مگان مارکل و هری را برایتان بگوییم. عکس روی جلد مجله ونیتی ویر (Vanity Fair) مگان مارکل است که برای اولین بار توسط گرین‏ول آرایش شده است.

آرایشگر مگان مارکل و پرنسس دایانا

از آنجا که قرار بود پس از آرایش مگان مارکل توسط مری گرینول، از او برای عکس روی جلد مجله، عکاسی شود، گرین‏ول آرایش ملیح و به روزی برای مگان مارکل خلق کرد که شبیه به آرایش پرنسس دایانا نبود.

عکس هایی که پیتر لیندبرگ گرفته بود، نشان می داد که آرایش چشم مگان مارکل، سایه ای ذغالی دارد اما این سایه به گونه ای اجرا شده که آرایش غلیظی به چشم نخورد.. مگان مارکل بسیار از آرایشش راضی بود زیرا آرایش بسیار مناسب صورت مگان بود و نوع آرایشش به گونه ای بود که عکس ها نیازی به رتوش نداشتند. همه این موارد ثابت می کند که گرینول در این کار مهارت کامل دارد.

آرایشگر مگان مارکل و پرنسس دایانا
آرایشگر مگان مارکل و پرنسس دایانا

پس از این موضوع بود که هری و مگان مارکل در انظار عمومی ظاهر شدند و برای آرایش روز نمایان شدن ۲ تایی شان نیز، گرین‏ول را به عنوان آرایشگر انتخاب کردند.

اشتراك گذاری نوشته