امسال زمستان برای استایل های مان از چه کمربندی استفاده کنیم؟

امسال زمستان برای استایل های مان از چه کمربندی استفاده کنیم؟زمان مطالعه: ۲ دقیقه

آیا شما هم عادت دارید برای هر لباس تان یک کمربند منحصر به خودش داشته باشید؟ ما در این مقاله در مورد اینکه هر کمربندی با چه استایلی ست می شود، صحبت خواهیم کرد .

اضافه کردن کمربند راحت ترین راه برای زیباتر جلوه دادن است. معمولا بهترین کمربند ها بر روی چندین لباس قابل استفاده هستند. شما معمولا کدام کمربند را ترجیح می دهید؟ کمر بند های های باریک که در کنار یک لباس، ظرافت را جلوه دهد و یا یک کمربند پهن درعکس های زیر برای الهام گرفتن، استایل ها را بررسی می کنیم.

یک کمربند با زنجیر های بزرگ به کت زمستانی سایز بزرگ جلوه خاصی می بخشد. اگر این مدل کمربند ها را با یک بوت طلایی بلند ست کنید استایل خیره کننده ای به شما می دهد.

همانطور که مشاهده می کنید پریانکا کوپرا یک پیراهن با گل های تابستانه پرک دار با یک صندل پوشیده است، اما بعضی از چکمه های بالای زانو چرمی با این مدل کمربند چرمی پهن، می تواند برای یک استایل زمستانه مناسب باشد.

این سبک لباس ها از مدل لباس های تنگ و جذاب سال ۲۰۱۹ بوده اند، با یک کمربند الهام گرفته از ترند های سال ۲۰۰۰ همراه با یک پالتو چرمی آبی رنگ و یک کیف نارنجی رنگ ، این ترکیب ظاهری سرزنده را جلوه می دهد.

رسیدیم به کمربند های پهن همانطور که در عکس مشاهده می کنید به صورت ضربدری با بندی به هم وصل می شوند، همراه یک سرهمی پاییزه یا زمستانه گرم می تواند ظاهری جدید به شما دهد.

  راهکار های زندگی بهتر!

استایلی با جزئیات فراوان. از نظر اولیویا پالرمو هر لایه و عناصری که در لباس هست می تواند نشان دهنده استعداد و خلاقیت باشد. از جمله این موارد، کمربند چرمی نازک با یک سگک طلایی است. این مدل کمربند ها از آن دسته اکسسوری هایی هستند که با هر لباسی، ست می شوند.

برای استایل های کلاسیک مانند که یک کت دامن کلاسیک، به دنبال یک کمربند نازک با سگک براق باشید. می توانید این مدل کمربند ها را با گردنبند هایی از صدف ها و یا با زنجیر های پهن ست کنید و استایل تان را مدرن جلوه دهید.

اشتراک گذاری پست