بافت های پاییز و زمستان امسال

بافت های پاییز و زمستان امسال

بافت های پاییز و زمستان امسالزمان مطالعه: ۳ دقیقه

بافت هایی که در پاییز و زمستان امسال مد شده اند.

پوشیدن بافت ها، انتخاب مناسبی برای این فصل هستند، مانند پلیور های کلاسیک زیبا ، لباس های با بافت نرم و خیره کننده و دامن های پشمی . آنها را به راحتی می شود با هم ترکیب کرد. در عین حال که این بافت ها استایل پاییزی به شما می دهند و نقش مهمی در گرم کردن ایفا می کنند. کم کم داریم به هوای سرد و باد های شدید زمستان نزدیک می شویم و فقط یک ماه با زمستان فاصله داریم از همین حالا با انتخاب بافت های مناسب، از روز های سرد پاییز و زمستان امسال لذت ببریم.

در این مقاله به چند مورد از استایل های دوست داشتنی پاییز می پردازیم:

شلوار بافت

طراح لباس معروف، سیمون پورت ممکن است در طراحی لباس های زیر بسیار معروف باشد، اما شلوار های بافت را خیلی خوب می شناسد. این شلوار با پلیور های بافت یقه گرد به رنگ پوست تخم مرغی با طرح های چندضلعی و بوت های چرم رنگی برای استایل روزمره بسیار مناسب می باشد.

بافت های پاییز و زمستان امسال

پالتو بافت

پالتو بافت بلند با یقه گرد ایستاده با طرح های مربعی شکل را می توان یک لباس پرکاربرد این فصل نامید. با توجه به طرح های ترکیبی این پالتو بافت، می توانید آن را با یک بلوز راه راه پشمی ترکیب کنید.

بافت های پاییز و زمستان امسال

بافت هایی با طراحی تیره روشن

از سوی دیگر پالتوی بافت جذب، که توسط خانم ریان رچ طراحی شده است، یک انتخاب عالی برای این موقع از سال است. این پالتو با حاشیه های زیبا و لایه بیرونی آن از پارچه کشمیر رنگی با لبه های ریش ریش طراحی شده است. میتواند گزینه مناسبی برای یک استایل کژوال باشد.

  6 تغییر در نوع استایل کیت میدلتون
بافت های پاییز و زمستان امسال

اکسسوری های گرم

هنگامی که به یک مهمانی دعوت می شوید یک بلوز بافت کشباف ساده و شلوار جین با یک شال گردن راه راه قرمز با تزئین گل های بافتنی و یک کلاه ساده لبه برگردان می تواند ترکیب خوبی می باشد.

بافت های پاییز و زمستان امسال

دامن های گرم

این مدل دامن ها در روز های سرد پاییز و زمستان می تواند با یک پلیور بافت طرح دار و یک بوت بلند استایل مناسبی باشد.

بافت های پاییز و زمستان امسال

پیراهن بافت

این مدل پیراهن های بافت هم زیبا و هم کاربردی هستند. مدل یقه این مدل پیراهن شبیه به یقه لباس های دهه هفتاد میلادی می باشد. این پیراهن با یک شال گردن بافت طرح دار و یک جفت نیم بوت خز دار استایل شما را کامل می کند.

بافت های پاییز و زمستان امسال

اشتراک گذاری پست