برترین رنگ ناخن بهار ۲۰۲۰

برترین رنگ ناخن بهار 2020

برترین رنگ ناخن بهار ۲۰۲۰زمان مطالعه: ۳ دقیقه

ترند رنگ لاک ها هر سال تغییر می کند. تنوع لاک از براق و مات گرفته تا رنگ های متالیک می باشد. زمان آن رسیده که رنگ لاک های خود را تغییر دهید.  در مقاله قبلی به رنگ های ترند بهار سال ۲۰۲۰ پرداختیم. با مراجعه به این مقاله می توانید با رنگ های بهار امسال آشنا شوید و می توانید برای انتخاب رنگ لاک تان ایده بگیرید. با ما همراه باشید تا با ترند رنگ لاک بهار ۲۰۲۰ آشنا شوید.

- رنگ ناخن متالیک

رنگ ناخن متالیک از نمونه رنگ ناخن های ترند بهار ۲۰۲۰ می باشد. با براق کردن و جلا دادن به ناخن ها زیبا تر بنظر می رسید . می توانید ناخن هایتان را طراحی کنید. رنگ لاک متالیک همیشه در ترند رنگ لاک وجود دارد و از مد نمی افتد.

برترین رنگ ناخن بهار 2020
برترین رنگ ناخن بهار 2020

- رنگ ناخن پاستلی

از رنگ زرد تا آبی که رنگ سفید در آن بیشتر دیده می شود را رنگ پاستلی می گویند که از رنگ های پاستلی تنها در فصل بهار استفاده می کنند. رنگ های پاستلی برای لاک، جذابیت فراوانی دارد. این رنگ های شاد که نشانی از بی پروایی دوران جوانی است بر روی هر رنگ پوستی با هر مدل ناخنی زیبا بنظر می رسد.

- رنگ ناخن آبی

رسیدیم به رنگ سال ۲۰۲۰ که می توانیم به دلخواه از تنالیته های مختلف آبی استفاده کنیم. اگر نمیدانید کدام تناژ آبی را انتخاب کنید، می توانید مقاله آینده ما که در مورد انواع تنالیته رنگ آبی را مطالعه کنید.

برترین رنگ ناخن بهار 2020

- طراحی ناخن دهه ۸۰

طراحی دهه ۸۰ میلادی به این صورت بوده است که با یک خط روی ناخن با رنگ های متفاوت می کشیدند که این طراحی در ترند های دیگر هم مشاهده می شد. ابتدا یک رنگ ثابت به همه ناخن های تان بزنید و زمانی که خشک شد با قلم لاک طراحی یک خط رنگی روی ناخن تان بکشید. این مدل طراحی را می توانید در این روز های قبل بهار هم امتحان کنید.

  روش های ترمیم پوست با کرم
برترین رنگ ناخن بهار 2020

- طراحی ناخن آمبره

ترند آمبره بسیار فراگیر شده. آمبره در آراستن مو، لب و حالا هم ناخن وجود دارد. طراحی آمبره به این صورت است که هر ناخن از رنگ ناخن قبلی تیره تر کنید. این کار را می توانید با هر طیف رنگی انجام دهید

برترین رنگ ناخن بهار 2020

- مدل طراحی فرانسوی

به جای داشتن نوک ناخن هلالی خسته کننده در بهار ۲۰۲۰ می توانید ناخن هایتان با مدل و طرح های جدید مانیکور کنید . ناخن های قلبی شکل ، فرنچ دوتایی از ترند های امسال است. طراحی فرانسوی به این سبک که نوک ناخن تان را به یک رنگ دیگر رنگ کنید.

برترین رنگ ناخن بهار 2020

اشتراک گذاری پست