بهترین رنگ رژلب برای تابستان ۲۰۱۹

بهترین رنگ رژلب برای تابستان 2019

بهترین رنگ رژلب برای تابستان ۲۰۱۹زمان مطالعه: ۴ دقیقه

تنوع رنگ رژ لب ها به قدری زیاد گشته که نمیتوان به سادگی از میان آنها انتخاب کرد. این تنوع نه فقط در رنگ بلکه در مدل رژ لب ها نیز به چشم میخورد. از رژ لب مایع گرفته تا جامد، از رژ لب مات گرفته تا براق و از رژ لب چرب گرفته تا خشک. از صورتی کم رنگ که رنگی نزدیک به لبان شما دارد تا زرشکی پر رنگ و قهوه ای.

در میان این همه تنوع رنگی و مدلی، سوال پیش می آید که رنگ رژ لب امسال چیست؟ چه رنگ رژ لبی من را بیشتر مطابق مد روز نشان می دهد؟

با توجه به رنگ هایی که امسال وارد بازار لوازم ارایش شدند و رنگ هایی که مدل ها در ران وی استفاده کردند، هفت رنگ از بهترین رنگ ها برای تابستان ۲۰۱۹ را به شما معرفی می کنیم.

بهترین رنگ رژلب برای تابستان 2019

۱. رژلب هندوانه ای

رنگ رژلب هندوانه ای یکی از رنگ های محبوب برای تابستان است. البته که این رنگ، رنگی رسمی نیست و برای محیط کار چندان پیشنهاد نمی شود. اما از آنجا که یادآور میوه های تابستانی، برای تابستان بسیار مناسب است.

پیشنهاد می شود از نوع براق این رنگ رژ لب استفاده شود تا بیشتر انتقال دهنده احساس هندوانه باشد.

بهترین رنگ رژلب برای تابستان 2019

۲. رژلب قهوه ای براق

یکی از رژ لب های محبوب برای فصل تابستان، برق لب ها هستند. برق لب ها رنگ چندانی ندارند و در واقع سایه ای از یک رنگ را بر روی لبان شما می اندازند. یکی از رنگ های شیک مناسب تابستان رژلب قهوه ای روشن براق است که می توانید در محیط کار نیز از آن استفاده کنید

۳. رژلب هلویی

در روزهای گرم تابستان، پشت لب ها عرق می کند و لب بالایی اندکی دچار تعرق و خیس شدگی می شود. همین امر باعث می شود ظاهری نامناسب بر روی لب ها ایجاد شود. اگر شما هم چنین مشکلی دارید، باید از رژلب های چرب استفاده کنید.

به علاوه، رنگ های تیره رژلب ، بیشتر این مرطوب شدگی را نشان می دهد، از رنگ هایی استفاده کنید که به رنگ لبتان نزدیک باشد، هلویی می تواند یک گزینه خوب باشد.

بهترین رنگ رژلب برای تابستان 2019
بهترین رنگ رژلب برای تابستان 2019

۴. رژلب قرمز نارنجی

شرکت های بسیاری، این رنگ رژلب را در محصولات امسال خود قرار دادند. رژلب قرمز همراه با سایه ای از نارنجی، می تواند ظاهر شما را برای یک روز ساحلی کامل کند.

۵. رژلب صورتی پر رنگ

رنگ های پر انرژی می تواند گزینه بسیار خوبی برای تابستان باشد. از این رو رنگ های رژلب گرم مانند صورتی، قرمز و نارنجی انتخاب هایی خوب برای تابستان هستند. این رنگ ها می توانند انتخابی فوق العاده برای یک مهمانی عصر تابستانی باشند اما برای محیط کار چندان مناسب نیستند.

بهترین رنگ رژلب برای تابستان 2019
بهترین رنگ رژلب برای تابستان 2019

۶. رژلب قهوه ای گوشتی

یکی از رنگ ها رژلب بسیار پر کاربرد تابستان این رنگ رژلب است. این رنگ هم ظاهری شیک دارد که باعث می شود شما بتوانید در محیط کار از آن استفاده کنید و هم باعث روح بخشیدن به چهره شما می شود. برای تابستانتان حتما این رنگ رژ را داشته باشید.

بهترین رنگ رژلب برای تابستان 2019

۷. رژلب رزبری

امسال رنگ رژلب رزبری با  رنگ کرم ترکیب شده و رنگی بسیار شیک و خاص خلق شده است. این رنگ را می توانید در محیط های رسمی استفاده کنید. این رنگ نه رنگی گرم است و نه سرد. خانم کلونی نیز این رنگ را بسیار دوست می دارد و از آن استفاده می کند.

اشتراك گذاری نوشته