ترند رنگ در پاییز و زمستان امسال

ترند رنگ در پاییز و زمستان امسال

ترند رنگ در پاییز و زمستان امسالزمان مطالعه: ۴ دقیقه

پاییز امسال در حال به پایان رسیدن است و ما در حال پیش بینی ترند رنگ های پاییز و زمستان ۲۰۱۹ -۲۰۲۰ هستیم، براساس آنچه طراحان در هفته های مد نیویورک ، لندن و میلان و پاریس به نمایش گذاشته اند، با تنوع رنگی زیاد فکر می کنیم هر شخصی چیزی را که دوست دارد پیدا خواهد کرد.

۱. شرابی

تنالیته رنگ شرابی برای فصل سرد سال مناسب هستند، چرا که بدون تعارض با هوای سرد، عمق و هسته خود را نمایش می دهند. برای ترند رنگ در پاییز و زمستان امسال ما رنگ شرابی را داریم که از ترکیب قرمزی پر رنگ با کمی قهوه ای تشکیل می شود.

استلا مک کارنی طراح معروف با استفاده از این رنگ در پاییز ۲۰۱۹ ظاهر زیبایی را به نمایش می گذارد. اولین لباس روی ران وی یک لباس با رنگ شرابی با یقه هفت از چرم مصنوعی با بوت های بلند زرشکی است.

ترند رنگ در پاییز و زمستان امسال

۲. جگری

این تنالیته پر رنگ قرمز قهوه ای، از شرابی ماهیت سرد تری دارد. به عنوان یک جایگزین رنگ عالی در ران وی نیویورک ظاهر شده است. همانطور که در عکس مشاهده می کنید یک شلوار چرمی جگری با یک کت هم رنگش این رنگ را دلربا و زیبا جلوه می دهد. همچنین پیراهنی به رنگ بنفش تیره با کمربند چرمی جگری با یک بوت چرم مشکی می تواند استایل خاصی را به ما بدهد.

ترند رنگ در پاییز و زمستان امسال

۳. کرن بری

این رنگ ترکیبی از صورتی کم رنگ و قرمز صورتی شاداب و زنانه ای است که نمایانگر قدرت و ظرافت زنانه می باشد. به خودی خود رنگ کاملی است، اما در کنار برخی قرمز های تیره تر و روشن تر در ترند رنگ در پاییز و زمستان ۲۰۱۹، در واقع کمی خاموش بنظر می رسد. این رنگ یک انتخاب خوب برای ست کت و شلوار که توسط طراح معروف مارک جیکوبز طراحی شده، استایل خاصی است. این رنگ در مقابل رنگ های قرمزی که چشم را می زند بسیار ملیح و آرام است.

  استایل و تیپ خیابانی در هفته مد جهان
ترند رنگ در پاییز و زمستان امسال

۴. صورتی هلویی

از آنجایی که مرجانی رنگ سال ۲۰۱۹ نمایانگر زندگی و روشنایی بوده است، اما صورتی هلویی در ران وی پاییز و زمستان امسال نمایانگر سکوت  و خاموشی بود.

یکی از خلاقانه ترین استایل ها در ران وی برند ورساچه ، یک اورکت بلند با دکمه های طلایی بود که روی لباسی رنگارنگ و شلوار سبز پوشیده بود.

ترند رنگ در پاییز و زمستان امسال

۵. نارنجی

اگر احساس می کنید بی باک و پر انرژی هستید، پس تمام پیشنهاد های استایل های نارنجی که بخشی از ترند های رنگ در پاییز ۲۰۱۹ به حساب می آید را دوست خواهید داشت. این تنالیته رنگ نارنجی، سمبلی از جرآت و بی باک بودن است همانند ببر .

کارولینا هررا یک برند تجاری شناخته شده است که از رنگ های گرم و پر جلوه استفاده می کند، لباس های پرتقالی در این ران وی برگرفته از آن رنگ ها است. در طراحی کریستین کاوان، استایل طراحی شده کارتونی با این رنگ نارنجی، الهام گرفته از دهه ۲۰ میلادی می باشد.

ترند رنگ در پاییز و زمستان امسال

۶. فندقی

ترند رنگ در پاییز و زمستان ۲۰۱۹ دو رنگ فندقی با رنگ قهوه ای ملایم را به ما داده است. این رنگ با رنگ های دوست داشتنی خاکی و قهوه ای تیره و روشن ترکیب شده است.

برند بربری ۵۰ نوع مدل لباس با رنگ قهوه ای دارد در واقع فندقی که رنگ اصلی بود در انواع مدل لباس ها ، کاپشن ها و کت و شلوار های مناسب برای خانم ها و آقایان بکار برده است.

ترند رنگ در پاییز و زمستان امسال

اشتراک گذاری پست