ترند زیبایی در آرایش مو و صورت در بهار ۲۰۲۰

ترند زیبایی در آرایش مو و صورت در بهار 2020

ترند زیبایی در آرایش مو و صورت در بهار ۲۰۲۰زمان مطالعه: ۲ دقیقه

در ران وی بهار ۲۰۲۰ شاهد طراحی های خاص و مجلل و به یاد ماندنی بوده ایم. اما این کالکشن های طراحی شده تنها عناصر چشم نواز در ران وی نبودند، آرایش مو ها و میکاپ ها تاثیر زیادی در زیبایی شان داشته است.

در ران وی امسال رنگ های اشباع شده و درخشش ها، در نمایش زیبایی طرح ها تاثیر بسزایی داشته است. در این مقاله به برند ایفوریا (Euphoria) هم، که تاثیر شگرفی روی مد گذاشت، می پردازیم.

در این مقاله به ترند های مو و آرایش که در ران وی های بهار ۲۰۲۰ از نیویورک تا پاریس پدید آمده است، می پردازیم.

بافت های الهام بخش و فریبنده

در این فصل با طوفانی از بافت های مو مواجه هستیم. جیمز (james pecis) از آرایشگران معروف برای خلق یک طرح جدید و ماندگار،  از یک نوار ساده برای پیچیدن و بافتن مو استفاده کرده است درست مانند آنچه که در عکس مشاهده می کنید. وی مدل مو اصلی را روی مو های مدل معروف میلر (Nigella Miller) انجام داده است و با جواهرات آراسته کرده است.

ترند زیبایی در آرایش مو و صورت در بهار 2020

ترند مدل موهای رمانتیک

این مدل مو توسط توری برچ (tory burch)  در نیویورک آغاز شد، نیویورکی ها طرفدار این مدل موهای گیدو (guido palau) ، از آرتیستر معروف، هستند. به این صورت که مو ها را با پیچ و تاب خاصی تزئین و حالت رمانتیک گونه ای به خود می گیرد.

ترند زیبایی در آرایش مو و صورت در بهار 2020

ترند استفاده از گل در مو

استفاده از برخی گل های بهاری ممکن جالب و زیبا نباشد، اما از هر زمان دیگری می تواند هیجان انگیز باشد. در لندن، بورا آکسو (Bora Aksu) و اشیش (Ashish) هر کدام از گلهایی برای تزئین روی موها استفاده می کردند. در میلان، برخی از آرتیستر ها از شکوفه ها استفاده می کردند.

  بزرگترین ترند کیف بهار 2020
ترند زیبایی در آرایش مو و صورت در بهار 2020

مفهوم واقعی ایفوریا

رنگ بیشتر، درخشش بیشتر، توجه بیشتر. ران وی مشهور ایفوریا باعث ایجاد هیجان در میان طرفدارانش شد. طراحی انتزاعی چشم با رنگ های روشن با الهام از طبیعت بسیار شیک به نظر می رسد.

ترند زیبایی در آرایش مو و صورت در بهار 2020

ترند ریمل

در میان ۶۰ مدل متفاوت مارک جیکوبز (Marc Jacobs)، مدلی وجود داشت که از مژه های بلند زرد رنگ و گوشواره های بلند رنگی، زیبایی خاصی را به نمایش گذاشته بود. ریمل های رنگی دوباره ترند شده اند.

ترند زیبایی در آرایش مو و صورت در بهار 2020

اشتراک گذاری پست