ترند مدل مو در بهار ۲۰۲۰

ترند مدل مو در بهار 2020

ترند مدل مو در بهار ۲۰۲۰زمان مطالعه: ۳ دقیقه

در نیمه دوم فصل بهار هوا گرم و معتدل می شود. ترند مدل های مو  بهار هم به استایل اجتماعی شما نزدیکتر خواهد شد. اگر تا کنون به مدل های مو در ران وی های قبلی توجه نکرده اید بهتر است در ران وی جدید بهار به مدل مو های استایلیست ها توجه کنید. ما در این مقاله به بهترین مدل مو های بهار ۲۰۲۰ می پردازیم. با ما همراه باشید تا از جدید ترین ترند های مو مطلع شوید.

۱. مدل مو بافته

گاهی در ترند های مدل مو، از مدل های دهه های قبلی الهام گرفته می شود. در ترند مو بهاره امسال مدل مو دهه ۹۰، ترند مو پرطرفدار و قوی است. بافتن مو شاید از نظر ظاهری سبک جدید به نظر نرسد. اما مطمئنا یکی از مدل های مورد علاقه  شما می شود. بافتن مو راحت است به شرطی که بدانید چگونه مو هایتان را ببافید.

ترند مدل مو در بهار 2020

۲. رنگ مو آبی

رنگ آبی، رنگ سال امسال است. بدیهی که بهترین راه برای تغییر کامل، رنگ کردن مو است اما اگر مایل به این کار نیستید که از پایه مو هایتان را رنگ کنید و زمان زیادی را در سالن بمانید، می توانید از شامپو رنگ یا رنگ های نیمه دائمی استفاده کنید.

ترند مدل مو در بهار 2020

۳. رنگ مو صورتی

رنگ صورتی – گلبهی از رنگ های سال ۲۰۱۹ بوده است. که در ترند های امسال دوباره این رنگ مو تکرار شده است.

ترند مدل مو در بهار 2020
ترند مدل مو در بهار 2020

۴. تزئین مو با مروارید

آیا تا کنون دیده اید از مروارید ها برای تزئین مو استفاده کنند؟ در ترند های مو بهار با گیره یا پین های مرواریدی می توانید موهای تان را تزئین کنید و زیبا و خیرکننده به نظر برسید.

  پاک کردن 8 لکه مهم از روی لباس های سفید و رنگی

۵. تزئین مو با گل اسطوخودوس

این مدل الهام گرفته از مدل های آلیس است ، سایه روشن های مو و مدل پیچشی که در مو است میتواند چهره شما را زیبا و دراماتیک جلوه دهد. این مدل مو به این صورت است که ابتدا موهای تان را به دو قسمت از جلو تقسیم کنید و هر سمت را با پیچی به سمت داخل سر به پشت سر برده و با گیره ای ببندید و در انتها از این شکوفه های بهاری برای تزئین موهای تان استفاده کنید.

ترند مدل مو در بهار 2020

۶. مدل مو دهه ۸۰

در ترند مدل مو امسال مدل های مو  دهه ۸۰ میلادی مشاهده می شود. در این مدل مو، شما مو های جلو سر را به دو نیمه غیر مساوی تقسیم می کنید و هر دو طرف را به پشت می برید و با گیره شانه ای می بندید.

ترند مدل مو در بهار 2020

اشتراک گذاری پست