دوخت لباس سفارشی چه مزایایی دارد؟

سفارشی دوزی لباس - دوخت لباس سفارشی درس ایگو

دوخت لباس سفارشی چه مزایایی دارد؟زمان مطالعه: ۷ دقیقه

نظرتان راجع به "استایل شخصی" چیست؟

کوکو شنل (coco chanel) -طراح مد فرانسوی - موسس برند شنل

مُد از بین می رود، فقط سبک است که باقی می ماند.

کوکو شنل ( Coco Chanel ، طراح مد فرانسوی و مؤسس برند شنل ) 

با شنیدن واژه سفارشی دوزی لباس احتمالاً ذهن شما هم با این عبارات درگیر میشود:

  • لباس هایی گران و پر هزینه
  • لباس هایی غیر ضروری
  • لباس هایی مخصوص سلبریتی ها و یا افراد پولدار
  • ….

استایل شخصی و به عبارتی سبک پوشش، یکی از مهم ترین دلایل دوخت لباس سفارشی است، اما ممکن است جزء اولین عباراتی که به ذهنتان رسیده است نباشد.

دوخت لباس سفارشی ، علاوه بر ایجاد سبک شخصی جدید و متفاوت ، نشان‏دهنده اهمیت شما به تیپ و استایل شخصیتان است.

تفاوت و برتری تیپ و استایل شما با بقیه افراد، در لباس ویژه و دوخته شده مختص شماست!

جهت بررسی مزایای مهم دوخت سفارشی لباس، با ما همراه باشید.

۴ مزیت مهم سفارشی دوزی لباس:

  • متناسب بودن با اندامتان!

اکثر افراد سایزی استاندارد و سازگار با سایز های برند های مختلف ندارند و هنگام خرید لباس، درگیر مشکلاتی مانند گشادی یا تنگی در قسمت های خاصی از لباس میشوند. تناسب اندام برای هر فرد باعث افزایش اعتماد به نفسش میشود و شما به عنوان یک خانم قطعاً میدانید که تناسب اندام شما در لباسی که پوشیده اید چقدر مهم است!
میتوان از این موضوع به عنوان هدف اصلی دوخت سفارشی لباس یاد کرد. با طراحی الگو متناسب با اندامتان و سفارشی دوزی لباس در عین حال که اندامتان به خوبی دیده میشود، امکان راحت بودن در لباستان برایتان فراهم میشود، منظورمان اینست که دیگر احساس تنگی یا گشادی قسمت خاصی از لباس خود ندارید و لباسی مناسب اندام خود دارید.

  • استفاده از پارچه با کیفیت!

هنگام خرید از فروشگاه های لباس، کیفیت لباس در الویت شما قرار ندارد، زیرا شیوه تولید لباس ها تولید انبوه مقرون به صرفه میباشد. این نوع لباس ها داستانی کاملا متفاوت با لباس سفارشی دارند. این لباس ها از زیر نظر متخصصانی که تمام جزئیات را بررسی می کنند، نیستند. شما در سفارشی دوزی لباس می توانید پارچه های بهتری را نظیر پنبه، پشم، الیاف مصنوعی، الیاف طبیعی مخلوط، ابریشم، و … انتخاب کنید.
این مزیتی فوق العاده است که شما جنس لباستان را متناسب با محیطی که قرار است در آن لباس را بپوشید، انتخاب کنید. برای مثال، اگر شما قرار است در فصل سرما لباس را بپوشید، می توانید پارچه های ضخیم ‏تر و یا برای فصل گرم می توانید جنسی سبک تر از حد معمول انتخاب کنید. علاوه بر آن هنگام انتخاب پارچه به جنس پارچه ها هم دقت میکنید که زود چروک میشوند یا خیر!

  • استایل شخصی شما!

شما با دوخت لباس سفارشی، سبک شخصی جدید و ویژه ای را برای خود میسازید. طراحان لباس با ذوق و خلاقیتی که دارند، لباسی مطابق با سلیقه شما خلق میکنند. همانطور که گفتیم لباس ها بیانگر ویژگی های شخصیتی شما میباشند.

برای مثال رنگ لباس، اولین چیزی است که مردم با دیدن شما به آن دقت میکنند. حتی قبل از اینکه به پارچه لباستان دقت کنند! رنگ انتخابی لباستان میتواند نشأت گرفته از خلق و خوی شما باشد و مخاطبتان را تحت تاثیر قرار دهد.

  بزرگترین ترند رنگ مو برای سال 2020

ممکن است شما موردی خاص از ویژگی های لباس، مد نظرتان باشد مانند جیب روی قسمت هایی خاص از لباس. با دوخت سفارشی لباس به راحتی میتوانید هر مدلی که مد نظرتان هست را پیاده سازی کنید.

  • صرفه جویی در زمان!

اگر شما نیز مانند خیلی از افراد خرید کردن را دوست ندارید و ترجیح میدهید زمانتان را صرف کاری دیگر کنید، این بهترین راه ممکن برایتان است!
زمانی که شما اقدام به سفارشی سازی لباس خود میکنید، مدل مورد نظرتان را به طراحان میگویید و نظرات آنها را میشونید و در نهایت مدلتان نهایی میشود و به شما گفته میشود که دوخت لباستان چقدر طول خواهد کشید و تمام!!

دیگر نیاز نیست زمان زیادی را در فروشگاه ها بگذرانید و لباس مورد نظرتان را پیدا نکنید! یا حتی از لباسی خوشتان بیاید و پس از مراجعه و درخواست لباس، متوجه شوید سایز درخواستی شما تمام شده است. و یا حتی با وجود سایز درخواستی، این احتمال وجود دارد لباسی که مورد پسند شما واقع شده است، ایستایی مناسبی در اندام شما نداشته باشد.
اگر میخواهید در جلسه یا رویدادی که برایتان بسیار مهم است شرکت کنید و به دنبال لباسی مناسب میگردید دوخت لباس سفارشی، فقط صرفه جویی در زمان شما نیست، بلکه عاملی برای افزایش اعتبارتان به حساب میاید!

درصورتیکه تمایل به دوخت لباس سفارشی یا طراحی اختصاصی لباس برای خودتان دارید و برند معتبری را در این زمینه نمیشناسید، ما به شما برند درس ایگو را معرفی میکنیم.

سفارشی دوزی لباس- دوخت لباس سفارشی درس ایگو

محصولات سفارشی (Made to Mesaure)

تمامی لباس های موجود در سایت درس ایگو ، می توانند متناسب با اندام شما دوخته شوند. بنابراین در صورتی که ایستایی لباس در تنتان ‏برایتان بسیار مهم است و یا اندامی خاص دارید، این خدمت درس ایگو می تواند برایتان کارآمد باشد. با خدمت دوخت سفارشی لباس درس ایگو (سفارشی دوزی لباس) ، نیاز است تا سایز مشتری به طور دقیق در اختیار تیم درس ایگو قرار بگیرد. این امر هم توسط تیم درس ایگو و هم توسط مشتری امکان پذیر است. نیروهای ماهر درس ایگو، با توجه به سایز مشتری لباس را خواهند دوخت.

دوخت لباس اختصاصی -طراحی لباس VIP

خدمات ویژه طراحی اختصاصی لباس (VIP)

خدماتی ارائه شده در بخش طراحی اختصاصی لباس (VIP) باعث می شود تا شما خاص تر و متفاوت تر باشید.
در این نوع خدمت، لباس کاملا متناسب با سلیقه شما و مخصوص شما طراحی می‏شود، همچنین تیم طراحی لباس برند درس ایگو، با توجه به مناسبت ها ، تیپ اندامی شما، سن شما و … ، شما را در انتخاب سبک و طراحی یاری می کنند. سپس طرح نهایی با توجه به سایز اندامی شما و مخصوص خودتان دوخته می شود.
و در آخر اگر هنوز هم فکر میکنید که نیازی برای سفارشی دوزی لباس نیست، ما به شما نیز فکر کرده ایم. شما میتوانید با استفاده از محصولات آماده درس ایگو ، تیپ و استایل خود را متفاوت تر از دیگران بسازید!

برای کسب اطلاعات بیشتر، به صفحه خدمات برند درس ایگو مراجعه کنید!

اشتراک گذاری پست