دو لباس زمستانی شیک سلنا گومز

دو لباس زمستانی شیک سلنا گومز

دو لباس زمستانی شیک سلنا گومززمان مطالعه: ۳ دقیقه

اگر از هواداران سلنا گومز هستید و همچنین به دنبال استایل زمستانه جدید می گردید، این مقاله می تواند برایتان مفید باشد. امسال سال خوبی برای هواداران سلنا گومز بوده است. او بعد از یک وقفه، دوباره برگشت تا دو آهنگ جدید را منتشر کند و به هوادارانش اعلام کرد آلبوم جدیدش در راه است. اما گذشته از آنکه این خبر هوادارانش را شگفت زده کرد، بازگشت سلنا با استایل های جدید زمستانی، طرفدارانش را بسیار هیجان زده کرد.

آخرین خبر ها از این قرار است که در جمعه گذشته، سلنا گومز ضمن بازدید از نمایشگاه رادیو در پاریس، برای تبلیغ آلبوم جدیدش دو لباس زمستانی بسیار شیک پوشیده است. این دو لباس طرفداران مد را شگفت زده کرده است.

سلنا گومز با یک لباس مشکی مخملی که با سنگ براق و لبه های آستین آن با پر تزئین شده است به نمایشگاه رادیو رسید. او این استایل خود را با یک جفت کفش پاشنه بلند مشکی تکمیل کرد.

دو لباس زمستانی شیک سلنا گومز

این لباس تک رنگ که تنها با سنگ های براق مزین شده است برای یک مهمانی شبانه خاص ایده آل می باشد. کپی کردن از این پالتو سلنا گومز ممکن نیاز به یک خیاط و طراح حرفه ای لباس داشته باشد. این پالتو سلنا گومز توسط طراح لباس به نام راکو رابان طراحی شده است. برند کفشی که با این استایل ست شده، Prada می باشد.

با یک نگاه دقیق می توان متوجه شد که در لباس سلنا گومز، از برخی طراحی های بزرگترین طراحان مد فرانسه استفاده شده است. ژاکت سلنا گومز از برند Givenchy و بوت هایش از برند Saint Laurent بودند.

  مد پایدار یا sustainable fashion چیست؟

این تور تبلیغاتی سلنا شامل لباس های شیک و جذابش هم بوده است.  در ابتدا روز با یک پالتو تک رنگ مشکی بلند که با سنگ های براق مزین شده بود که با یک جفت کفش پاشنه بلند استایلش را تکمیل کرد. در پایان روز با یک پالتو کوتاه طرح دار برگرفته از طرح پوست ببر و یک جفت بوت جیر بلند بود.

دو لباس زمستانی شیک سلنا گومز

او همچنین در آلبوم جدید از حرفه موسیقی اش، با مدل موی جدید ظاهر شد. در چند روز گذشته ، او در هنگام بازدید از لندن با مدل موی الهام گرفته از دهه ۷۰ حضور پیدا کرد.

اکثر خانم ها در یک روز از یکی از این پالتو ها استفاده می کنند. اما افراد مشهور همانند سلنا گومز بدلیل شناخته بودن در ۲۴ ساعت چندین لباس می پوشند. سلنا رکورد ۵ لباس در سفرش به لندن در سال ۲۰۱۷ را دارد.

اشتراک گذاری پست