رایج ترین رنگ رژ در هر دهه

رایج ترین رنگ رژ در هر دهه

رایج ترین رنگ رژ در هر دههزمان مطالعه: ۴ دقیقه

دنیای لوازم آرایش درست مانند دنیای مد است. ترند لوازم آرایش هم دستخوش تغییراتی می شود. و درست مانند دنیای فشن، خانم ها عاشق دنیای لوازم آرایش می شوند.

در مقاله قبلی در مورد رنگ رژلب در تابستان ۲۰۱۹ صحبت کردیم. حال ما در زمان سفر کردیم تا به تشریح روند های شیک و جذاب هر دهه بپردازیم. بررسی ها از دهه ۱۹۲۰ صورت گرفته است.

رنگ رژ در دهه ۱۹۲۰

در دوره فلاپ، رژلب آلبالویی پر رنگ از رنگ های محبوب رژ لب بود و زمانی که کلارا بوو بازیگر معروف آن زمان، از این رنگ استفاده کرد، محبوبیت این رنگ بیشتر هم شد.

رایج ترین رنگ رژ در هر دهه

رنگ رژ در دهه ۱۹۳۰

فروش رژ لب در دهه ۱۹۳۰ به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرد و نسبت به دهه قبل، همه گیر تر شد. تنالیته رنگ رژ ها روشن تر شد و سایه ای از قرمز و نارنجی در رنگ های رژلب ظهور پیدا کرد.

رایج ترین رنگ رژ در هر دهه

رنگ رژ در دهه ۱۹۴۰

در اواخر دهه ۱۹۴۰، صنعت لوازم آرایش کاملا رو به رشد بود. در این دوره، رژ لب های قرمز کاملا مد شده بودند و این رنگ ها بیشتر مورد استقبال قرار می گرفتند.

رایج ترین رنگ رژ در هر دهه

رنگ رژ در دهه ۱۹۵۰

همانطور که یک بار خانم مونرو گفتند: جواهر بهترین دوست برای دختر هاست به نظر می رسد یک رژلب قرمز پر رنگ نیز می تواند چنین باشد. این رنگ رژ لب یک ترند قوی در دهه ۱۹۵۰ بود.

رایج ترین رنگ رژ در هر دهه

رنگ رژ در دهه ۱۹۶۰

در این دهه، تغییرات چشمگیری در آرایش صورت گرفت. موج جدیدی از آرایش به وجود آمد و مدل های بسیاری پیرو مد دهه ۱۹۶۰ شدند. تمرکز آرایش به سمت چشم ها رفت در حالی که رنگ رژلب ها به سمت صورتی و طبیعی بودن سوق پیدا کرد.

رایج ترین رنگ رژ در هر دهه

رنگ رژ در دهه ۱۹۷۰

در دهه ۱۹۷۰، رنگ رژلب مرجانی براق محبوبیت زیادی میان خانم ها پیدا کرد. این رنگ رژ لب با یک تاپ نارنجی و یک کت براق، ظاهری فوق العاده به شما خواهد بخشید. رژ لب مرجانی برای پوست های گندمگون انتخابی فوق العاده است.

رایج ترین رنگ رژ در هر دهه

رنگ رژ در دهه ۱۹۸۰

در دهه ۱۹۸۰، دیدگاه “جسورانه همیشه زیباتر است”، بسیار رواج پیدا کرد. بر اساس همین دیدگاه، آرایش هایی رواج پیدا کرد که شبیه به کارهای گرافیکی بود. این رنگ از رژ، ترکیبی از رنگ رژ صورتی و رنگ یخ است. به همین خاطر ظاهری انیمیشنی به لب های شما می بخشد.

رایج ترین رنگ رژ در هر دهه

رنگ رژ در دهه ۱۹۹۰

در دهه ۱۹۹۰ رنگ رژی که باب شد قهوه ای پررنگ با ترکیب قرمز بود. این نمایانگر انرژی و خشم همزمان بود و بازتابی از جوانان آن دوره بود.

خط لب ها نیز از این دوره وارد عرصه لوازم آرایش شدند.

رایج ترین رنگ رژ در هر دهه

رنگ رژ در دهه ۲۰۰۰

بریتنی با دنیای مد چه کرد؟ او از رژ لب های براق، استفاده می کرد. کریستینا و جسیکا نیز از دیگر افراد سر شناس موسیقی پاپ بودند که از رژ لب های براق استفاده می کردند. جوانان بسیاری بریتنی و … را الگو قرار می داند به همین خاطر در این دهه رژ لب های براق بسیار مد شد. این رژ لب ها بیشتر شبیه به برق لب هستند و رنگ چندانی ندارند به همین خاطر رنگ این رژ ها چندان مطرح نبود.

رایج ترین رنگ رژ در هر دهه

رنگ رژ در دهه ۲۰۱۰

حتی اگر کیم کارداشیان را دنبال نکنید، باید بگوییم قطعا آرایشتان از او تاثیر گرفته است. رژ های مایع مات، در اوج فروش خود قرار دارند. این رنگ رژ ها لب های شما را بزرگ تر نشان می  دهند و در عین حال ظاهری شیک و طبیعی به شما می دهند. افراد زیادی طرفدار این مدل از رژ لب هستند.

رایج ترین رنگ رژ در هر دهه

اشتراك گذاری نوشته