معرفی عطر های مناسب تابستان

معرفی عطر های مناسب تابستان

معرفی عطر های مناسب تابستانزمان مطالعه: ۳ دقیقه

گرمای تابستان را می توان با لذت بیشتری سپری کرد، فقط کافی است از نکاتی که به انتقال احساس خنکی کمک می کند، آگاه باشیم. پیش از این از لباس های مناسب تابستان سخن گفتیم، در این مقاله می خواهیم به عطرهایی که مناسب تابستان هستند بپردازیم.

بو و رایحه می تواند احساسی از گرما و یا سرما را منتقل کند. عطرهایی مناسب تابستان هستند که احساس خنکی را منتقل کنند. عطرهایی با بو های سرد و خنک و ملایم که معمولا  رایحه ای از مرکبات، گل، چوب و یا میوه های فصل، مناسب تابستان هستند و در مقابل عطرهای شیرین و گرم برای تابستان مناسب نیستند و برای فصول سرد کاربرد بیشتری دارند.

رنگ شیشه عطر، بی ارتباط با نوع رایحه عطر نیست. در بیشتر موارد، عطرهایی با رنگ ملایم، رایحه ای لطیف و ملایم دارند. این امر می تواند راهنمای خوبی برای انتخاب عطر مناسب فصول گرم باشد. با همه این ها در ادامه به معروف ترین و محبوب ترین عطرهای تابستانی می پردازیم:

عطر light & blue از برند D & G

یکی از عطرهایی که محبوبیت زیادی میان زنان خصوصا در تابستان دارد، این عطر می باشد. نت آغازین این عطر، سیب سبز، سدر و لیمو است نت میانی به سمت گل های رز و یاس می رود و نت پایانی عنبر و سدر می باشد.

عطر D&G مناسب تابستان

عطر Happy Heart  از برند Clinique

از دیگر عطرهای معروف مناسب تابستان می توان به happy heart اشاره کرد. این عطر به دلیل استفاده زیاد از گل ها، احساس طراوت و نشاط را به ارمغان می آورد. نت آغازین ترکیبی از پرتقال و خیار و برگ انگور است و نت میانی ترکیبی از هویج و سنبل است و نت پایانی با رایحه های چوب خاتمه می یابد.

عطرهای مناسب فصل تابستان

عطر Dior Addict  از برند Dior

از عطرهای بسیار خوش بو و ملایم و سبک می توان به این عطر اشاره کرد. نوع رایحه به گونه ای است که تلفیقی از احساس آرامش و لطافت را برایتان به ارمغان می آورد. نت آغازین این عطر ترنج، پرتقال و وانیل است، نت میانی ترکیبی از گل های مریم، یاسمن، زنبق می باشد و در نهایت نت پایانی ترکیبی از رایحه چوب ها می باشد.

عطر LEAU 2 از برند Kenzo

این عطر بسیار خنک می باشد و در عین حال، به دلیل ترکیباتش رایحه ای شیرین نیز دارد. نت آغازین این عطر ترکیبی از هلو و لیمو میاشدف نت میانی به سمت گل های رز و لوتوس و فریزیا می رود و نت پایانی با عطر چوب سدر خاتمه می یابد.

عطر کنز مناسب تابستان

عطرهای تابستان، معمولا ماندگاری کمتری نسبت به عطرهای گرم و شیرین دارند، اما روش هایی وجود دارد که این عطر ها دوام بیشتری روی پوستتان داشته باشند. در مقاله بعدی به راهکارهایی که ماندگاری عطر را روی پوستتان بیشتر می کند، خواهیم پرداخت.

اشتراك گذاری نوشته