پیش بینی هفت ترند برای سال ۲۰۲۰

پیش بینی هفت ترند برای سال 2020

پیش بینی هفت ترند برای سال ۲۰۲۰زمان مطالعه: ۴ دقیقه

کم کم به اواخر دی و فصل حراجی لباس های زمستان و خرید بهاره نزدیک می شویم. ما در این مقاله قصد داریم به ترند های بهار امسال بپردازیم. لباس های طرح دار مثل پارچه های گل دار یکی از ترند هایی است که در بهار امسال به صورت گسترده به آن پرداخته می شود. در هفته مد ماه سپتامبر، این سبک پارچه در بیشتر طراحی های لباس به چشم می خورد. در ران وی های پاریس، میلان، لندن و نیویورک طراحی نیست که از طرح های گل دار استفاده نکرده باشد. موضوعی که قابل مطرح است این مورد هست که مدل های این طراحی ها توسط طراحان دیگر کپی می شوند و ما شکل های متفاوتی از این طرح ها را در مغازه ها می بینیم. اگر شما از آن دسته افراد هستید که دوست دارید یک لباس خاص و تک داشته باشید که مشابه آن در جاهای دیگر به چشم نخورد می توانید از مجموعه فروشگاه های طراحی لباس خرید بکنید. مجموعه طراحی لباس درس ایگو نیز از نمونه برند هایی است که لباس های خاص طراحی می کند و حتی در قسمت خدمات vip مطابق درخواستی که دارید لباسی با سایز و علاقه شما طراحی  می کند.

 

در ادامه به هفت استایل اصلی مد، که انتظار می رود در سال ۲۰۲۰ ترند باشند، می پردازیم.

۱. ترند رنگ نئونی

در هفته های مد ماه سپتامبر شاهد این بودیم که چندین طراح از رنگ نئونی در طراحی لباس ها استفاده کرده اند. برخی از لباس ها به رنگ سبز نعناعی و مغز پسته ای به چشم میخورد.

۲. ترند چرم های براق رنگارنگ

از دیگر موارد دیده شده، لباس هایی با چرم براق به رنگ های اسمارتیزی بود که از رنگین کمان الهام گرفته اند. این مدل های لباس در ران وی های نیویورک و پاریس مشاهده می شود.

  6 مورد از بزرگترین ترند های زمستان امسال

پارچه های چرم براق برای استایل های پاییز و زمستان نیز استفاده شده بود، اما به نظر می رسد این ترند ادامه دارد و برای استایل های بهار امسال نیز استفاده می شود.

پیش بینی هفت ترند برای سال 2020

۳. ترند کیف های بزرگ

هیچ استایلی بدون اکسسوری مناسبش کامل نمی شود. در هفته های مد سپتامبر کیف های بزرگ خیلی به چشم می آمدند.

این مدل کیف های سایز بزرگ به دلیل فضای زیادی که دارند، پرطرفدار هستند. از طرفی با ظاهری که دارند بسیار شیک به نظر می رسند.

پیش بینی هفت ترند برای سال 2020

۴. ترند رنگ نارنجی روشن

طراحان لباس تمایل دارند در فصل بهار از رنگ های گرم و پرجنب و جوش استفاده کنند. نارنجی نیز از آن دسته رنگ هایی است که گرما و انرژی دارد.
گفته می شود علت استفاده از رنگ های نئونی نیر، به همین دلیل می باشد. (رنگ نیونی هم مثل بقیه رنگ ها سرد و گرم داره)

پیش بینی هفت ترند برای سال 2020

۵. ترند طراحی های گل رز

استفاده از طرح های گل رز ، یک نوآوری مهم در سال ۲۰۲۰ به حساب می آید. این طرح بسیار پرکاربرد است و از لحاظ بصری بسیار جذاب و زیبا است. معمولا این طرح هم در بین مصرف کنندگان بسیار محبوب است و هم برای بهار مناسب می باشد.

پیش بینی هفت ترند برای سال 2020

۶. ترند کمربند و کلاه

انواع مدل کمربند ها با کنف، مدل بافت و پیچ در ران وی ها به چشم می خورد. همانطور که مشاهده می کنید با توجه به طراحی کمربند ها برخی قابلیت استفاده کمربند دارد و برخی در حد طراحی لباس استفاده شده است.

پیش بینی هفت ترند برای سال 2020

اشتراک گذاری پست