چند ترند مد برای پاییز و زمستان ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰

چند ترند مد برای پاییز و زمستان 2019 – 2020

چند ترند مد برای پاییز و زمستان ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰زمان مطالعه: ۳ دقیقه

کم کم قدم زدن های عاشقانه پاییز دارد به پایان می رسد و به فصل سرد و سفید پوش زمستان نزدیک می شویم. زمستان امسال قرار است فصل تضاد ها باشد. در یک گوشه ای از دنیای مد، طراحان لباس در حال الهام گرفتن از استایل حاکمان طبقه دوم ( بورژوازی ) فرانسه هستند. از طرف دیگر می توان روحیه استایل پانک را در این هوا احساس کرد. الهام گرفتن از ویژگی های استایل پانک را می توان در استایل مدل معروف femme rebelle مشاهده کرد. برخی از ویژگی های استایل پانک، ترند هایی هستند که مد را در پاییز و زمستان ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ وجود دارند.

بورژوازی

بعد از فصل ها که مد بیشتر به حالت ادراکی تبدیل شده است، بازگشت به سبکی که در نهاد آن ظرافت خاصی وجود دارد، پوشش ها و لباس های ران وی در هفته مد پاییز و زمستان ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ را شکل می دهد. استایل های اوخر دهه ۷۰ میلادی و اوایل دهه ۸۰ میلادی دوره بورژوازیی که شامل دامن شلواری ها، کت تک مشکی، جوراب شلواری طرح دار مشکی  و … نکات اصلی در ایجاد استایل این دوره نقش دارد.

چند ترند مد برای پاییز و زمستان 2019 – 2020

استایل پانک

لباس های این سبک با صدای بلند و واضح بیان می کند که عصیانگر و القاء کننده هستند، اگر علاقه مند به سبک پانک هستید استایل خود را با لباس از طرح گل میخک، مدل دوخت های مربعی و اکسسوری های این سبک تزئین کنید.

چند ترند مد برای پاییز و زمستان 2019 – 2020

دهه هشتاد

لباس هایی الهام گرفته از اغراق بیش از حد زمستان در این ران وی به نمایش گذاشته شده است. لباس های دهه هشتاد شامل پارچه های خیلی براق و درخشنده و تک هایی از پارچه های براق چرمی می باشد. در کنار این دهه از سبک استایل های کلوب های شبانه در کاخ ها هم الهام گرفته شده است.

  5 پیراهن مهمانی بهاره که بسیار شیک هستند
چند ترند مد برای پاییز و زمستان 2019 – 2020

پارچه هایی با طرح مربع های خاص

استفاده از این پارچه در طراحی این استایل از سر تا نوک پا می تواند نمایانگر استایل پانک و روحیه دوجنسه گرایی باشد.

چند ترند مد برای پاییز و زمستان 2019 – 2020

شنل

این استایل برای کسانی که در عین حالی که تمایل به مدرن بودن دارند می خواهند کلاسیک هم باشند، مناسب است. شیک و راحت، هم به عنوان استایل کژوال و هم در کنار لباس شب می تواند کامل کننده باشد.

چند ترند مد برای پاییز و زمستان 2019 – 2020

رنگ نئونی

ترند رنگ نئونی الهام بخش از دهه ۸۰ میلادی  شامل فرهنگ غوغاگری و حتی آخرالزمانی می باشد که نمایانگر بلوکه کردن رنگ ها است، که باعث روشن شدن فضای ران وی این هفته مد شد.

تغییر اقلیم

برجسته ترین ران وی طرح هایی بود که نمایانگر افراط ما در استفاده از منابع که آب و هوا را به بحران می رساند، بود. در واقع با ژاکت هایی با دوخت های خلاقانه و عجیب و غریب، نمایانگر تولید گاز های رادیواکتیو می باشد.

چند ترند مد برای پاییز و زمستان 2019 – 2020

اشتراک گذاری پست

1 دیدگاه

قسمت دیدگاه ها بسته می باشد.