کمد لباس خودتان را داشته باشید!

کمد لباس خودتان را داشته باشید!

کمد لباس خودتان را داشته باشید!زمان مطالعه: ۳ دقیقه

شاید شما هم مانند بسیاری از افراد کمدی پر از لباس داشته باشید گاهی حتی ممکن است آنقدر کمد لباس شما پر از لباس باشد که هنگام خرید لباس های جدید به مشکل کمبود فضای کافی در کمد لباس خود بربخورید.

اکثر خانم ها دارای کمدی مملوء از لباس هستند اما هنوز زمانیکه صحبت از مهمانی جدیدی میشود دغدغه نداشتن لباس را دارند و نمیتوانند لباس مناسب آن مهمانی را برای خود پیدا کنند. قطعا شما هم طنز های بسیاری این باره شنیده اید!

برای ساختن کمد لباس خودتان بهتر است نکات زیر را بدانید:

کمد لباس خود را خالی کنید!

اولین قدم برای ساختن کمد لباس اینست که به سمت گنجینه لباس خود رفته و لباسهایی که هرگز نمیپوشید را جدا کنید.
بنابراین فقط کافیست که لباسهایی که به آنها علاقه ندارید یا ممکن است به دلیل تغییر سایز دیگر مناسبتان نباشد شناسایی و از داخل کمد لباس خود بیرون بیاورید!

شما میتوانید به فکر فروش لباسهای قدیمی خود باشید یا میتوانید انها را به خیریه اهدا کنید. حتی ممکن است گاهی اوقات دوستانتان به داشتن لباسهایی که شما از آنها استفاده نمیکنید علاقه مند باشند!

سبک خود را شناسایی کنید!

سبک موردپسندتان را شناسایی کرده و سعی کنید در همان سبک لباسهایتان را بخرید! این به این معنی نیست که شما خود را به سبک و مدل خاصی محدود کنید! نه تنها خود را به سبک خاصی محدود نکنید بلکه میتوانید در سبک های مورد علاقتان خرید کرده و کمدتان را بر حسب همان ها طوری مرتب کنید که هربار کمد لباس خود را باز میکنید گیج نشوید!


چیدمان کمد لباستان را تغییر دهید!

با بهینه سازی فضای کمد لباس خود میتوانید فضای زیادی برای قرارگیری لباسهایتان قرار دهید. هیچ مشکلی ندارد که از مدلی خاص لباس های متعددی داشته باشید ! به علایقتان اهمیت بدهید و سعی کنید لباسهایتان را بر حسب مدلشان جدا کنید و در کمد لباس خود مرتب کنید و جایگاه ویژه ای را برایش قائل باشید.
در اینصورت میدانید که در هر مناسبت به سراغ کدام یک از قسمت های کمدتان بروید و لباس مناسبتان را انتخاب کنید.
این ایده ی خوب برای کسانیست که ممکن است ساعتها زمانشان را صرف پیدا کردن لباس مورد علاقشان و مناسب مهمانی خاصی بکنند.
در این راستا شما میتوانید از مقاله نحوه چیدمان لباس ها در کمد لباس درس ایگو نیز کمک بگیرید.

امیدواریم که توانسته باشیم کمکی به ساختن کمد لباس مخصوص خودتان کرده باشیم.

اشتراك گذاری نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *