گفته های میکاپ آرتیست شاهزاده دایانا در مورد آرایش چهره

گفته های میکاپ آرتیست شاهزاده دایانا در مورد آرایش چهره

گفته های میکاپ آرتیست شاهزاده دایانا در مورد آرایش چهرهزمان مطالعه: ۳ دقیقه

چگونه بهترین ویژگی های چهره را نمایان کنیم: گفته هایی از میک آپ آرتیست شاهزاده دایانا

گرین‏ول می گوید در کودکی بسیار رویا پرداز و خلاق بوده است. در نوجوانی به نوعی از تربیت انگلیسی فراری بوده به همین خاطر در جوانی و در سن ۱۸ سالگی به لس آنجلس می رود تا در آنجا زندگی کند.

شغل های مختلفی را تجربه کرده است مانند کار در رستوران، گالری و … و در سن ۲۳ سالگی به پیشنهاد یکی از دوستانش به ملاقات یکی از میکاپ آرتیست های نیویورک به نام ایلانا هارکاوی رفت. یک ماه پس از آن که  دوره های آموزشی آرایشگری ایلانا به گرین‏ول به اتمام رسید، ایلانا ، گرین‏ول را به عکاس یک مجله معرفی کرد و بعه آتلیه عکاسی رفتند و ایلانا به او اجازه داد تا یک مدل را آرایش کند.

ماری گرینول می گوید: ” زمانی که کار آرایش مدل را تمام کردم، ایلیا به من گفت: “فوق العاده است”. و به شدت از کار من راضی بود. این موضوع باعث شد از خوشحالی گریه کنم.

پس از آن بود که فهمیدم آرایشگری جزیی از وجود من است.”

“بعد ها فهمیدم که آن روز یک روز جادویی بوده است. ما احضار شده بودیم تا برجسته ترین مشتری را ملاقات کنیم. شاهزاده دایانا.”

لحظه با شکوهی بود .من به عنوان شخصی که باید ملکه را آرایش کند انتخاب شدم. نحوه آرایشگری من را پسندیدند  و سپس به عنوان میکاپ آرتیست حرفه ای در لندن ماندگار شدم.

ماری گرینول روش برجسته کردن زیبایی های صورت را گسترش داد و افراد سرشناس بسیاری را با این سبک میکاپ کرد مانند لیلی جیمز، کیت بلنچت، و آماندا سیفرید. او می گوید مهمترین چیز برای من زیبایی بود نه این که مانند آرایش گر های کاباره باشم. همچنین می گوید: نمیخواهم کارناوال آرایشگری راه بیندازم بلکه میخواهم زیبایی مشتریانم را بیشتر نمایان کنم. شما باید زیبا بنظر برسید اما نه این که شبیه عروسک های رنگی شوید. باید یک تعادلی از رنگ در چهره شما باشد.

  استایل مینیمال و قوانین این استایل در طراحی لباس

برخی پارامترهای آرایشی ماری گرین‏ول باعث طبیعی به نظر رسیدن چهره می شود. در واقع او با مخفی کردن ایراد های صورت و تاکید بیشتر بر زیبایی های صورت ، آرایش خود را جلو میبرد.

رموز موفقیت میکاپ آرتیست شاهزاده دایانا (ماری گرینول) :

گفته های میکاپ آرتیست پشاهزاده دایانا در مورد آرایش چهره

۱- مرحله اول: استفاده کانسیلر از نظر میکاپ آرتیست شاهزاده دایانا

کانسیلر با رنگ تقریبا شفافی که دارد به پوست شما اجازه می دهد که بدرخشد. ماری گرینول معمولا از کانسیلر استفاده می کند. او از کانسیلر برای پنهان کردن نقاطی که نیاز به پوشش دارد استفاده می کند.

گفته های میکاپ آرتیست شاهزاده دایانا در مورد آرایش چهره

۲- مرحله دوم: استفاده کانتورینگ از نظر میکاپ آرتیست شاهزاده دایانا

ماری گرینول مخالف استفاده زیاد از کانتور است. او به جای استفاده از کانتور، از برانز بالای گونه استفاده می کند. سپس از هایلایتر استفاده می کند و بعد آنها را ترکیب می کند طوری که هیچ خط واضحی از این دو به جا نماند.

۳- مرحله سوم: استفاده خط لب از نظر میکاپ آرتیست شاهزاده دایانا

برای دادن حالت طبیعی به لب ها از خط لب استفاده می کند. او پیش از آن که لب ها را با رژلب پر کند، از خط لب استفاده می کند.

اشتراک گذاری پست