۱۱ رنگ لاک مناسب فصل پاییز

11 رنگ لاک مناسب فصل پاییز

۱۱ رنگ لاک مناسب فصل پاییززمان مطالعه: ۴ دقیقه

روزهای آخر فصل تابستان را تجربه می کنیم و به فصل سرما و پوشیدن ژاکت های چرمی نزدیک می شویم. این به آن معناست که باید استایل های پاییزی را بشناسیم و جزییات آن را بدانیم. یکی از همین جزییات، رنگ لاک ناخن است. از رنگ های نئونی و سایه های رنگی مختلف که برای تابستان مد شده بود باید کم کم خداحافظی کرد و در عوض باید رنگ های مناسب فصل پاییز را شناخت. با ما همراه باشید تا بهترین رنگ لاک مناسب فصل پاییز ۲۰۱۹ را بشناسید.

۱.رنگ لاک نارنجی مسی مناسب پاییز

هیچ چیز بهتر از رنگ لاک نارنجی، احساس پاییز را منتقل نمیکند. و چه بهتر که این رنگ لاک نارنجی، خلاقانه و جدید باشد. رنگ لاک نارنجی مسی ترکیبی از رنگ زردآلو و کدو تنبل است.

11 رنگ لاک مناسب فصل پاییز

۲. رنگ لاک شن های خنثی مناسب پاییز

این رنگ لاک تقریبا برای تمام فصول مناسب است به خصوص برای محیط های کاری. رنگی شیک و سنگین که می توانید همواره و در هر فصلی برای ناخن هایتان انتخابش کنید.

11 رنگ لاک مناسب فصل پاییز

۳. رنگ لاک آبی نیمه شب پاییزی

نیمه های شب را با این رنگ لاک در آغوش بگیرید. این رنگ احساسی از شب های پاییز را در خود دارد.

11 رنگ لاک مناسب فصل پاییز

۴. رنگ لاک کرنبری با رگه های طلایی پاییزی

این رنگ لاک احساسی از شراب قرمز را دارد و گرمای ناشی از خوردن آن را القا می کند. به علاوه دستانتان را دلفریب می کند.

11 رنگ لاک مناسب فصل پاییز

۵. رنگ لاک آبی گرگ و میش مناسب پاییز

رنگ های تیره ای را که قبلا استفاده می کردید را کنار بگذارید و به جای آن از این رنگ لاک آبی یاقوتی استفاده کنید تا ظاهری شیک و مطابق روز را داشته باشید.

11 رنگ لاک مناسب فصل پاییز

۶. رنگ لاک سفید برفی مناسب پاییز

این رنگ لاک، به دلیل مات بودنش شیکی خاص و منحصر به فردی دارد و جلوه ای فوق العاده به دستان شما می دهد. علاوه بر این، شما می توانید از این رنگ لاک در محیط کاری خود استفاده کنید.

11 رنگ لاک مناسب فصل پاییز

۷. رنگ لاک خاکستری خنثی مناسب پاییز

با استفاده از این رنگ لاک خاکستری خنثی ظاهری شیک به دستان خود می دهید. به نظر می رسد این رنگ لاک پاییزی بر روی تمام رنگ های پوستی، خیره کننده باشد.

11 رنگ لاک مناسب فصل پاییز

۸. رنگ لاک قرمز آجری مناسب پاییز

به جای استفاده از رنگ لاک قرمز ساده، از این رنگ لاک استفاده کنید. نیازی نیست حتما این رنگ لاک را تهیه کنید. می توانید رنگ لاک قرمز روشن خود را با مشکی ترکیب کنید و این رنگ لاک را در منزل خلق کنید. ماهیت این رنگ گرم  است و برای پاییز بسیار مناسب است.

11 رنگ لاک مناسب فصل پاییز

۹. رنگ لاک سبز جنگلی مناسب پاییز

این رنگ لاک از لاک پشت محبوب الهام گرفته شده و برای این فصل معرفی شده است.

11 رنگ لاک مناسب فصل پاییز

۱۰. رنگ لاک متالیک مناسب پاییز

ناخن های خود را با این رنگ لاک پر زرق و برق متالیک آراسته کنید. این رنگ لاک بسیار جدید و محبوب است و ظاهری لوکس و شکیل به دستان شما می دهد.

11 رنگ لاک مناسب فصل پاییز

۱۱. رنگ لاک قرمز مخملی پاییزی

این رنگ لاک از دیر باز بسیار محبوب و مورد پسند همگان بوده است. امسال هم مانند همیشه این رنگ لاک برای پاییز تکرار شده و همچنان محبوبیت خود را حفظ کرده است.

اشتراك گذاری نوشته