۳ ترند کت و شلوار مناسب بهار امسال

۳ ترند کت و شلوار مناسب بهار امسالزمان مطالعه: ۲ دقیقه

چیزی به پایان زمستان نمانده است. هنوز هوا سرد است و نیاز است برخی از لباس های زمستانه در کمد لباس تان باقی بماند تا برای سفر های عید به همراه داشته باشید. موجی از ترند استایل های جدید بهار ۲۰۲۰ وجود دارد که از دیدنشون هیجان زده می شوید. با این حال اکثر ترند های بهاره مناسب هوای سرد نیستند. اگر شما علاقه مند به پوشیدن کت هستید، ما در این مقاله به استایل های کت و شلوار الهام گرفته از دهه ۷۰ ، می پردازیم که برای بهار ۲۰۲۰ نیز ترند هستند.

برخلاف ترند های کت و شلوار بهار، این کت و شلوار ها مناسب روز های سرد بهاری هستند. این مدل کت و شلوار ها، به همراه جلیقه و شومیز از دهه ۷۰ الهام گرفته شده است و در این ران وی رونمایی شده است.

در اینجا به ، ۳ ترند کت و شلوار بهار ۲۰۲۰ می پردازیم.

۱. کت های رنگی

کت های مدیوم را جایگزین کت های بلند و براق کنید. هم اکنون در عکس زیر مشاهده می کنید این مدل کت ها در  بهار ۲۰۲۰ قابل پوشیدن هستند. همانطور که مشاهده می کنید از رنگ ها متفاوت برای ست کردن لباس ها استفاده شده است، که از دهه ۷۰ الهام گرفته شده است. می توانید این مدل کت ها را با دامن های بلند و یا شلوار های بلند گشاد راسته بپوشید.

۲. شلوار های دم پا گشاد

ترکیب شلوار های دمپا گشاد با کت های بلند شما را کشیده و زیبا نشان می دهد. این استایل را می توانید با کفش کالج و یا کفش های پاشنه بلند تکمیل کنید.

  مرجانی، رنگ سال 1398 یا 2019 توسط پنتون معرفی شد!

۳. جلیقه

کت و شلوار های سه تیکه شامل کت و شلوار و جلیقه هستند، که در کالکشن بهاره اکثر برند های معروف مشاهده می شود. این مدل جلیقه ها الهام گرفته از دهه ۷۰ می باشند. اگر علاقه مند به این دهه هستید کت و شلوار با پارچه راه راه می تواند استایل مناسبی برای یک مهمانی رسمی باشد.

اشتراک گذاری پست