۵ ترند استایل خیابانی فصل زمستان

۵ ترند استایل خیابانی فصل زمستانزمان مطالعه: ۲ دقیقه

زمستان بهانه خوبی برای پوشیدن بافت با شلوار جین می باشد. برای دوستانی که علاقه مند به مد هستند ما در این مقاله به استایل های خیابانی زمستان امسال می پردازیم که با الهام گرفتن از این استایل ها و استایل افراد مشهور، با ظاهری زیبا در محل کار یا بیرون دیده شوند.

البته که هنوز چند روزی به زمستان مانده است اما ما به دنبال استایل هایی هستیم با ترکیب لباس کمتر و گرم تر برای شما. ما در اینجا ترند استایل خیابانی زمستان امسال را در ۵ مورد خلاصه کرده ایم.

- پالتو های بیرونی خز دار

پالتو های چرم و پفی که اصطلاحا تو کرکی نامیده می شوند، بزرگترین ترند این فصل هستند. هیچ کدام از این کت های خزدار به خوبی این پالتو های  تو کرکی نیستند. پیشنهاد ما برای این فصل پالتو هایی به رنگ صورتی و کبالت است.

- همه چیز از لباس های پشمی

پارچه پشمی از موارد ضروری برای طراحان لباس در این فصل شده است. حالا احساس می شود همه مارک های موردعلاقه ما از پارچه های پشمی و الیاف گیاهی درست شده اند. لباس های پشمی بسیار راحت، نرم و گرم است و در دمای خیلی پایین بدن شما را همانند عایقی گرم نگه می دارد.

- پیراهن های بافت دو رنگه

زمانی که برای تان تصمیم گیری سخت می شود که کدام رنگ را برای استایل تان انتخاب کنید این مدل پیراهن های دو رنگ مشکل تان را حل می کند. به جای اینکه تنها به یک رنگ محدود بشید می توانید از دو ترند رنگ زمستان امسال بهره ببرید. در مقاله ترند رنگ زمستان ۲۰۱۹-۲۰۲۰ می توانید رنگ های این فصل را مشاهده کنید.

  برترین رنگ ناخن بهار 2020

- کت و شلوار زمستانی

دیگه نیازی نیست به طور جدا هر قسمت از استایلتان را انتخاب کنید با یک تصمیم می توانید آماده شوید و اگر شاغل هستید به موقع به محل کارتان برسید. جای تعجب نیست که استایل هایی که ست شلوار دارند به عنوان اصلی ترین سبک های رسمی استایل خیابانی در کمد لباس تان باشند.

- استایل چرم

در این فصل در کنار پالتو چرم می توانید یک شلوار چرمی برای استایل تان انتخاب کنید. لباس های چرم یکی از بزرگترین ترند های زمستان ۲۰۱۹ بوده اند.

اشتراک گذاری پست

1 دیدگاه

قسمت دیدگاه ها بسته می باشد.