۵ مدل از کیف های ترند زمستان ۲۰۱۹

5 مدل از کیف های ترند زمستان 2019

۵ مدل از کیف های ترند زمستان ۲۰۱۹زمان مطالعه: ۴ دقیقه

۵ مدل از کیف های ترند و هیجان انگیز ترین طرح های زمستان ۲۰۱۹

زمستان در حال آمدن است و با پایان سال ۲۰۱۹ و آغاز سال میلادی ۲۰۲۰ را با خریدن کیف های ترند این فصل، جشن بگیریم. اما قبل از اینکه از ترند مد زمستان امسال اطلاع پیدا کنید به خرید نروید. ما در این مقاله  ۵ مدل از ترند کیف زمستان امسال را معرفی می کنیم. در ادامه ما به ترند کیف های فصل زمستان که توسط طراحان برتر طراحی شده اند می پردازیم.

۱. کیف های سایز بزرگ

ترندی که می خواهیم در موردش صحبت کنیم، کیف های سایز بزرگ یا XXL می باشد. ناتلی می گوید: ” برای خانم هایی که همیشه در حال مسافرت و ماموریت کاری هستند این سبک کیف ها بسیار مناسب می باشند و چندین کیف دستی را از زندگی روزمره شما حذف می کند”. خانم لیزا یکی از مدیران برجسته در مد می گوید: ” کیف های سایز بزرگ معمولا در صف اول خرید هستند”. او این نکته را خاطر نشان کرد که: کیف های کوچک هم کمی سنگین شده اند به همین خاطر حمل کردنشان سخت تر می شود. در حالی که کیف های کوچک طلاکوب قفلی مناسب برای مناسبت ها و مهمانی ها می باشد، نیاز به مراقبت و نگهداری بیشتری دارند.

5 مدل از کیف های ترند زمستان 2019

۲. کیف های با بند کوتاه

همانطور که آمار نشان می دهد ترند این کیف های با بند کوتاه از بقیه ترند ها بالاتر است. اریکا می گوید:” من کیف های دسته کوتاه که با یک بند بلند همراه هستند را دوست دارم، زیرا می توان خیلی سریع استایل جدیدی با این کیف ها طراحی کرد. فرقی نمی کند چه در حال رفتن به محل کار باشید یا در حال رفتن به ماموریت، داشتن همچین کیفی می تواند به شما حس خوبی بدهد. این کیف های زنانه با لباس های ابریشمی شیک می شوند و همچنین با پیراهن ها می توان ست کرد. الیزابت کانفر مدیر اکسسوری های نوردستوم گفت : ” ما این کیف را تکمیل کننده استایل کژوال آخرهفته یا پوششی برای محل کار در نظر گرفته ایم”.

  خشک‌ شویی یا شستشوی لباس با آب؟
5 مدل از کیف های ترند زمستان 2019

۳. بازگشت مدل کیف دوره گردها به نام Hobo

به سبک کیف های دهه ۹۰ میلادی برگشته ایم. روسو می گوید: ” کیف های نرم hobo بخاطر همه کاره بودنش در حال افزایش هست، ما عاشق این مدل کیف ها هستیم”. جای تعجب ندارد که سبک کیف های شل و شلخته دوباره برگشته اند. کیف های بزرگ در واقع متناسب با نیاز های شما به راحتی روی شانه می نشیند و تقریبا با هر لباسی قابلیت ست شدن دارند. کانفر می گوید زمستان امسال شاهد بازگشت دهه ۹۰ با کیف های نرم و سبک مینیمالیستی با چرم های نرم هستیم.

5 مدل از کیف های ترند زمستان 2019

۴. کیف های کوچک مناسب مهمانی عصر

آیا در زمستان امسال چندین مهمانی دعوت هستید؟ ما به شما ترند جدیدی معرفی می کنیم. روسو می گوید: ” زمستان امسال با ترند جدید کیف های مجلسی آشنا باشید و در مهمانی ها شیک ظاهر شوید. از این ترند کیف بیشتر برای مهمانی های شب استفاده می شود”. کیف های نرم با بند های تزئین شده با پارچه های ظریف ابریشمی طراحی شده اند که به استایل شما زیبایی خاصی می بخشد.

5 مدل از کیف های ترند زمستان 2019

۵. کیف هایی با بافت پوست حیوانات

کانفر می گوید:” کیف هایی شبیه پوست تمساح همانند پوست اژدها و پوست ماری بسیار شیک بنظر می رسند”. آنها شبیه به بافتهای برجسته گران قیمت هستند. ناتلی می گوید:” کیف های طرح دار چرم با بافت پوست تمساح در فصل زمستان پر طرفدار هستند”.

5 مدل از کیف های ترند زمستان 2019

۶. همه چیز در مورد کیف های Bottega veneta

سال ۲۰۱۹ سال برند Bottega veneta است، تاثیر آن روی مد خیلی زیاد می باشد. این برند زیر نظر مدیر خلاقی به نام دانیل لی می باشد. این برند طرفداران زیادی دارد و به عنوان یک برند اصیل ثبت شده است. این مدل کیف ها بسیار راحت با طراحی خاصی هستند.

5 مدل از کیف های ترند زمستان 2019

اشتراک گذاری پست