۶ مدل استایل برای آخر هفته های زمستان امسال

6 مدل استایل برای آخر هفته های زمستان امسال

۶ مدل استایل برای آخر هفته های زمستان امسالزمان مطالعه: ۳ دقیقه

هوا هر روز سردتر و سردتر می شود  و نمی توان وانمود کرد که اتفاقی نیافتاده و با همان لباس های پیشین به خیابان آمد. در فصل پاییز وقتی سری به اینستاگرام میزدیم استایل هایی پاییزی بسیار به چشم می خورد. از کت های شیک گرفته تا کاپشن های تو کرکی و بلوزهای رنگی که حال و هوایی پاییزی را به ارمغان داشتند. چیزی به روز های پایانی پاییز نمانده است و به زودی وارد فصل زمستان می شویم.  بهتر برای نداشتن استایل های تکراری برنامه ریزی داشته باشیم.

در حالی که ممکن است زمستان فصل مورد علاقه شما نباشد، این فرصت رو دارید که لباس هایی که در کمد لباستان تا حالا استفاده نکردید را با هم ترکیب کرده و بپوشید. در عین حال که برای گذراندن روزهای سرد مجبورید لایه های زیادی از لباس تحمل کنید گاهی می تواند این ترکیب لایه ها با هم جالب باشد.

گرچه ممکن کمد لباس مرتبی داشته باشید ولی بهتر است در آخر هفته های زمستانی برای ترکیب و مطابقت لباس های مورد علاقه تان وقتی را صرف کنید. ما در این مقاله به استایل های آخر هفته های زمستان می پردازیم.

استایل اول: بارانی + کت تک + بافت یقه اسکی

نکته هایی در مورد این استایل : روز های فصل زمستان معمولا بارانی است، اما نیازی به داشتن یه بارانی ضخیم، حالت بادگیر در کمد لباستان نیست. یک بارانی رنگ روشن نایلونی که جز مد های امسال بوده است، استایل شما را به یک استایل ایده آل تبدیل کند.

6 مدل استایل برای آخر هفته های زمستان امسال

استایل دوم : پالتو چهارخانه پشمی + شلوار چهارخانه پشمی

چرا وقتی که دو تا لباس پشمی دارید از یک از آنها استفاده کنید. طراح لباس جسی بوش الهام بخش نحوه ترکیب و ست لباس های چهارخانه با هم است خب؟ باید از این طراح یه ایده بدی توی این بند.و به راحتی می توانید استایل گرمی را برای خود ایجاد کنید.

  چه عینک آفتابی مناسب فرم چهره است؟
6 مدل استایل برای آخر هفته های زمستان امسال

استایل سوم : استفاده از دو تا بافت روی هم

گاهی اوقات هوا آنقدر سرد است که یک بافت به تنهایی نمی تواند به اندازه کافی شما را گرم کند. در این استایل می توانید یکی از بافت ها را دور گردن تان ببندید. این کار باعث گرم نگه داشتن پشت تان می شود.

6 مدل استایل برای آخر هفته های زمستان امسال

استایل چهارم : پالتو کرکی + شلوار چهارخانه پشمی

در این فصل، پالتو های کرکی با رنگ اشباع کامل از سری رنگ های اولیه و ثانویه پالت رنگ ، بسیار جذاب هستند. حتی اگر در هوای تاریک هم این مدل پالتو ها را بپوشید باز هم زیبایی خودش را به همراه دارد.

6 مدل استایل برای آخر هفته های زمستان امسال

استایل پنجم : پوشیدن دو اورکت روی هم

اغلب ما وقتی به زمستان نزدیک می شویم نا امیدانه به کمد لباس مان نگاه می کنیم و دیگر نمی توانیم پالتوهای سبک پاییزی خود مان را بپوشیم. لوران فرانسیس این استایل را پیشنهاد می دهد. او معتقد است پوشیدن دو اورکت روی هم می تواند در گرم کردن بدن تان تاثیر بسزایی داشته باشد.

6 مدل استایل برای آخر هفته های زمستان امسال

استایل ششم : کاپشن های بادگیر + شلوارجین

می توان با پوشیدن کاپشنی به رنگ آبی خاکستری روشن از لباس های کاملا سیاه زمستان عبور کرد.

6 مدل استایل برای آخر هفته های زمستان امسال

اشتراک گذاری پست