۶ مورد از بزرگترین ترند های زمستان امسال

6 مورد از بزرگترین ترند های زمستان امسال

۶ مورد از بزرگترین ترند های زمستان امسالزمان مطالعه: ۶ دقیقه

۶ مورد از بزرگترین ترند های زمستان امسال، به گفته کارشناسان مد

ما عاشق پالتو های پفی هستیم که مانند کیسه خواب هستند، تنها زمانی به این پالتو ها نیاز داریم که دمای هوا بسیار پایین است. در این مقاله براساس گفته های ۵ متخصص مد جهان، ما به شگفت انگیزترین ترندهای زمستان امسال پرداخته ایم. این ترند ها شامل جدید ترین مدل های استایل خیابانی، نکات مهم استایل لایه ای و چندین آیتم مهم دیگر … می باشد.

6 مورد از بزرگترین ترند های زمستان امسال

۱. خرید مناسب

بیشتر پوشاک ما برگرفته از ترند سال می باشد، اکسسوری ها و لباس های مطابق مد سال عمر کوتاهی دارند و در سال های بعد از مد می افتند. ناتالی کینگام یکی از مدیران فروشگاه های مد می گوید: ” من اکثرا به دنبال لباس ها و اکسسوری هایی هستم که دوستشان دارم و میخواهم در سال های آینده هم از آنها استفاده کنم “.

از آیتم هایی ضروری فصل زمستان، شلوار پشمی مناسب، پلیورهای بافت و یک شومیز سفید کلاسیک می باشد، که این موارد در بیشتر استایل های این فصل قابل استفاده هستند. خانم آیدا پیترسون مدیرعامل فروشگاه مد برونز، براین باور است که یکی از آیتم های اصلی خرید مناسب است. به معنا اینکه، خرید پوشاکی است که بتوانید در فصل های دیگر هم از آن ها استفاده کنید.

یکی از این ترندها می تواند خرید یک کت کلاسیک باشد. کت تک بخشی از استایل محل کار می تواند باشد.  Lisa Aiken یکی از مدیران برجسته مد می گوید:” کت تک یکی از پرکاربرد ترین مورد در کمد لباس است”. او پیشنهاد می کند با استفاده از آیتم های ساده استایل خود را مدرن و شیک نگه دارید. او همچنین می گوید یکی از موارد خوب این فصل استفاده از کمربند های چرمی است. این آیتم ها شما را به خانم هایی شیک و مدرن تبدیل می کند.

6 مورد از بزرگترین ترند های زمستان امسال

۲. استفاده از استایل پریان

ماری ایوانوف، یکی دیگر از مدیران برجسته مد می گوید: ” شومیز های آستین پفی با یقه ایستاده با پارچه ابریشمی و گلدار برای تعطیلات عاشقانه به شما استایلی درخور می دهد. استایل پریان از ران وی Molly و Demeulemeester مورد توجه قرار گرفته است. ناتلی می گوید: ” ما طراحان زیادی دیده ایم که در طراحی لباس از جزئیات استایل پریان استفاده می کنند این موارد شامل گلدوزی ها و استفاده از تور زیاد در لباس ها می باشد”. او همچنین پیشنهاد می دهد یک پیراهن به سبک پریان با بوت های بندی به شما استایلی خاص و زیبا می دهد.

6 مورد از بزرگترین ترند های زمستان امسال

۳. پالتو های طرح دار رنگی

در این فصل در کنار پالتوهای ساده مشکی ، پالتو های طرح دار رنگی استایل تان را زیبا می کند. هر ۵ کارشناس متخصص مد ادعا می کنند که این مدل پالتو ها از ترند های استایل خیابانی این فصل است. ناتلی این استایل را پیشنهاد می کند، او می گوید: پالتو با طرح حیوانات با یک شلوار مشکی و یک شومیز یقه کرواتی بسیار شیک می شود. همچنین از پوشیدن پالتو های خیلی بلند اجتناب نکنید. پترسون می گوید: ” استایلی که من خیلی دوست دارم یک پالتو خیلی بلند به رنگ روشن است “. برای داشتن پالتو گرم تر، ایوانوف پالتو پفی رنگی طرح دار یا پالتو چرم طرح دار پیشنهاد می کند و می گوید راه خوبی برای گرم تر شدن در این روز های سر زمستانی برای استایل بیرونی می باشد. یکی از روش های دیگر گرم تر شدن پوشیدن چند لایه لباس روی هم است.

  7 رنگ لاک که ظاهرتان را شیک تر نشان می دهد

اما اگر به دنبال پالتو هایی با طرح های آرامش بخش هستید به پیشنهاد های مدیران برتر مد اعتماد کنید. آنها پالتو های سایز بزرگ با پارچه تدی یا آستر کرکی به رنگ شتری روشن ، فیلی و خاکستری پیشنهاد می کنند. این پالتو با لگ جذب و یک پیراهن با پارچه کتانی راه راه  استایل خاصی را به شما می دهد.

6 مورد از بزرگترین ترند های زمستان امسال

۴. بافت های طرحدار و مدل دار

برای اینکه هر دفعه ای که بیرون می روید نیازی نیست دنبال این بگردید با هر استایلی کدام بافت گرم را بپوشید. روسو و آیکِن از مدیران برجسته مد شما را به داشتن استایل جذاب تشویق می کنند. روسو می گوید: ” در این فصل بافت هایی با رنگ روشن، حاشیه دار و یقه هفت را امتحان کنید”. از این ترند می توانید برای استایل لایه ای استفاده کنید.

آیکِن می گوید: ” در گذشته ما تنها  یقه اسکی های سفید یا مشکی  می پوشیدیم اما طراحان امروزی بافت هایی با طرح های متفاوت طراحی می کنند”. طرح هایی با بافت ساده و ظریف و شبکه ای که استایل تان را ساده و شیک نشان می دهد.

6 مورد از بزرگترین ترند های زمستان امسال

۵. استفاده از لباس در یک تنالیته رنگ

آیکِن می گوید: ” ترند در یک تنالیته رنگی یکی از استایل های خیابانی است، که از سایه روشن و تیره در یک تنالیته رنگ استفاده شده است”. این یک راه متفکرانه برای انتخاب استایلتان است که ژاکت با دامن تان با هم مطابقت دارند و می توانید به راحتی کفش تان را با آنها ست کنید .

6 مورد از بزرگترین ترند های زمستان امسال
6 مورد از بزرگترین ترند های زمستان امسال

۶. پیراهن های مدل دار

هنوز از استایل های  تابستانی استفاده می کنید؟ راحتی یک لباس را در نظر بگیرید، اما با یک روش خوب شرایط را تغییر دهید. ایوانوف می گوید: ” یک پیراهن زیر زانو با آستین های بلند برای تغیییر آب و هوا بسیار مناسب است”. به دنبال پیراهن هایی با پارچه ضخیم مانند زربافت ها یا مخملی با تنالیته رنگ تیره، با آستین های بلند همراه با لگ جذب و بوت های بلند باشید.

اشتراک گذاری پست