۷ ترند رنگ مو بهار ۲۰۲۰

7 ترند رنگ مو بهار 2020

۷ ترند رنگ مو بهار ۲۰۲۰زمان مطالعه: ۲ دقیقه

با آمدن سال نو، نوروز باستانی، در تکاپو ایجاد تغییرات جدید در خودمان هستیم. ترند استایل های بهار امسال به ما کمک می کنند تا بتوانیم مناسب ترین استایل برای بهار امسال را برای خودمان انتخاب کنیم. ما در این مقاله در مورد ۷ ترند رنگ مو بهار صحبت می کنیم. ممکن است خیلی از شما به دنبال یه رنگ مو خاص باشید و از رنگ های تکراری خسته شده باشید.  ما در این مقاله به شما کمک می کنیم رنگ موردعلاقه تان را انتخاب کنید، با ما همراه باشید.

۱. رنگ نقره ای بلوند

اگر در حالت معمول بدون دکلره رنگ موی شما به رنگ نقره ای نرسید، نگران نباشید. با استفاده از رنگ مو بلوند و رنگ مو نقره ای، رنگ موی تان به این رنگ می رسد. برای سایه بنفشی که دارد می توانید در هنگام شستشو از شامپو رنگ بنفش استفاده کنید.

7 ترند رنگ مو بهار 2020

۲. رنگ موی یاسی

یکی از رنگ موهای امسال، رنگ یاسی است. این رنگ ترکیبی از رنگ بنفش و آبی است. برای اینکه موهایتان به این رنگ مو برسد، باید رنگ موی تان به پایه دکلره برسد.

7 ترند رنگ مو بهار 2020

۳. هایلایت کاراملی

یکی دیگر از رنگ موهای ترند بهار امسال، هایلایت کاراملی می‏باشد. برای رسیدن به این رنگ باید پایه رنگ موی تان قهوه ای شکلاتی باشد. موهای رویی را می توانید با فویل به رنگ کاراملی در بیاورید.

7 ترند رنگ مو بهار 2020

۴. قهوه ای شکلاتی تیره

این رنگ مو هم از ترند های خوب ران وی بهار می باشد. این رنگ مو از نمونه رنگ موهای طبیعی است.

  تأثیر رنگ لباس در تیپ اندامی
7 ترند رنگ مو بهار 2020

۵. مسی قرمز

اگر شما علاقه مند به رنگ موهای قرمز هستید این مدل رنگ مو می تواند ایده خوبی برای رنگ موی امسال باشد. به خاطر طبع گرمی که این رنگ مو دارد چهره شما را سر زنده تر و شاد تر نشان می دهد.

7 ترند رنگ مو بهار 2020

۶. مدل رنگ مو آمبره

اگر میخواهید ریشه موهایتان تیره تر از پایین موهایتان باشد. برای رسیدن به این رنگ مو باید موهای تان را از پایین رنگ کنید.

اشتراک گذاری پست