آبی کلاسیک،رنگ سال ۲۰۲۰ یا ۱۳۹۹

آبی کلاسیک،رنگ سال 2020 یا 1399

آبی کلاسیک،رنگ سال ۲۰۲۰ یا ۱۳۹۹زمان مطالعه: ۲ دقیقه

حتما شما هم با موسسه پنتون آشنایی دارید. این موسسه هر سال رنگی را به عنوان رنگ سال انتخاب می کند. در واقع این موسسه با توجه به شرایط فرهنگی و نیاز جهان در هر سال، رنگ سال را انتخاب می کند و امسال نیز رنگ آبی کلاسیک را به عنوان رنگ سال معرفی کرده است.

همانطور که در مقاله رنگ سال ۲۰۱۹ گفتیم، رنگ سال یک شِید رنگ است و در واقع مجموعه ای از رنگ ها توسط موسسه پنتون به عنوان رنگ های سال معرفی می شوند اما یک رنگ به صورت متمایز معرفی می شود و ز آن رنگ در صنایع مختلف مانند طراحی داخلی منازل، طراحی لباس و … بیشتر استفاده می کنند.

همانطور که در بالا اشاره شد، در سال ۲۰۲۰ رنگ آبی کلاسیک به عنوان رنگ سال شناخته شده است. این موسسه می گوید رنگ آبی کلاسیک (شماره رنگ ۱۹-۴۰۵۲) القا گر احساس آرامش و اعتماد به نفس است. همچنین معتقدند که رنگی کاربردی است که همه به راحتی با آن ارتباط بر قرار می کنند و می توانند در زندگی خود ( چه در رنگ لباس ها و چه در رنگ وسایل منزل و … ) از آن استفاده کنند.

آبی کلاسیک،رنگ سال 2020 یا 1399

این موسسه می گوید سال ۲۰۱۹ رنگ مرجانی رنگ سال بود که بازتابی از احساس سرزندگی و شادابی بود و امسال رنگ آبی بازتابی از آرامش و صلح خواهد بود.

به گفته موسسه پنتون، این رنگ اکنون در صنایع زیادی کار خود را آغاز کرده مانند سالن های زیبایی (برای آرایش ناخن ها، سایه و …)، صنایع پارچه سازی ( تولید انواع پارچه با رنگ سال)، طراحی داخلی ( رنگ دیوار و اکسسوری مربوط به منازل) و …

  بهترین رنگ رژلب برای تابستان 2019
آبی کلاسیک،رنگ سال 2020 یا 1399

اما از این موضوع قابل نشویم که این رنگ تنها رنگ سال ۲۰۲۰ نیست بلکه رنگ های دیگری نیز برای امسال انتخاب شده اند. رنگ هایی مثل زرد روشن، زعفرانی و … اگر می خواهید این رنگ ها را بشناسید مقاله رنگ های برتر بهار ۲۰۲۰ را مطالعه نمایید.

در فروشگاه طراحی لباس درس ایگو ، در کالکشن بهار و تابستان می توانید طراحی های رنگ سال ۹۹ را مشاهده کنید.

اشتراک گذاری پست

1 دیدگاه

قسمت دیدگاه ها بسته می باشد.