خدمات ویژه برند درس ایگو

خدمات ویژه برند درس ایگو


محصولات آماده

(Ready To Wear)

طراحان با تجربه درس ایگو، انواع مدل های لباس را با طرحی خاص و متفاوت، طراحی می کنند. این مدل ها در سایز های استاندارد مختلف دوخته می شوند. خصوصیات متمایز این برند، دست دوز بودن تمامی لباس های درس ایگو می باشد که این امر از یک سو موجب تمیزی و ظرافیت بیشتر در دوخت می باشد و از سوی دیگر موجب می شود تا لباس بسیار مناسب در تن شما عزیزان قرار گیرد.


محصولات سفارشی

(Made To Measure)

تمامی لباس های موجود در سایت، می توانند متناسب با اندام شما دوخته شوند. بنابراین در صورتی که ایستایی لباس در تن‏تان برایتان بسیار مهم است و یا اندامی خاص دارید، این خدمت درس ایگو می تواند برایتان کارآمد باشد. با خدمت دوخت لباس سفارشی درس ایگو (سفارشی دوزی لباس)، نیاز است تا سایز مشتری به طور دقیق در اختیار تیم درس ایگو قرار بگیرد. این امر هم توسط تیم درس ایگو و هم توسط مشتری امکان پذیر است. نیروهای ماهر درس ایگو، با توجه به سایز مشتری لباس را خواهند دوخت.


خدمات ویژه

(VIP)

خدماتی که در بخش VIP به شما ارائه می شود، باعث می شود تا شما خاص تر و متفاوت تر باشید.

در این نوع خدمت، لباس کاملا متناسب با سلیقه  شما و مخصوص شما طراحی می‏شود، همچنین تیم طراحی لباس درس ایگو، با توجه به مناسبت ها و نوع اندام شما و … ،شما را در انتخاب سبک و طراحی یاری می کنند. سپس طرح نهایی با توجه به سایز اندامی شما و مخصوص خودتان دوخته می شود.

ویژگی های خدمات ویژه درس ایگو