سوالات متداول


خیر، متاسفانه پس از ثبت سفارش امکان تغییر آن وجود ندارد. اگر تمایل به لغو و یا تغییر سفارش خود دارید ، لطفا با واحد پشتیبانی درس ایگو تماس بگیرید. همکاران ما حتما شما را راهنمایی خواهند کرد.

بله، محصولات آماده با سایزبندی استاندارد را میتوانید در دسته بندی R2W وب سایت درس ایگو مشاهده کنید.
همچنین در صفحه محصول مورد نظر می توانید سایز درخواستی را از میان گزینه های سایزهای استاندارد موجود در انبار درس ایگو انتخاب نمایید و یا با انتخاب گزینه “سایز خودم” از خدمات تولید سفارشی M2M و اندازه گیری در محل مجموعه درس ایگو بهره مند گردید.

خیر، پیش از سفارش امکان مشاهده پارچه وجود ندارد. اما با درخواست مشتری و در صورتی که سفارش لباس به صورت M2M باشد و اندازه گیری در محل انتخاب شده باشد، نمونه پارچه همراه با تیم اندازه گیری، برای کاربر ارسال می شود.

از آنجا که پس از تأیید تحویل کالا توسط مشتری، امکان پیگیری این نوع موارد از بخش حمل و نقل وجود ندارد، لطفاً پیش از تأیید تحویل کالا همه آیتم های سفارش داده شده را کنترل نمایید.
در موارد خاص لطفاً با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا پیگیری های لازم صورت گیرد.

پس از ثبت سفارش امکان لغو سفارش وجود ندارد.

 

در صورتی که کالا دارای ایراد هایی نظیر زدگی یا آسیب دیدگی باشد، در صورتی که تگ لباس کنده نشده باشد و لباس استفاده نشده باشد در فرصت ۷ روزه و مطابق قوانین درس ایگو ، امکان بازگرداندن محصول دارد.
در رابطه با سایز لباسهای آماده (R2W)، لازم است پیش از ثبت نهایی با استفاده از جداول سایز بندی و راهنمای سایز اطمینان حاصل فرمایید و سپس سفارش را نهایی کنید. لیکن در صورتی که سایز ارسالی، با سایز درخواستی مغایرت داشته باشد، امکان تعویض و بازگرداندن لباس در فرصت ۷ روزه و مطابق قوانین ضمانت بازگشت مقدور است.
در خصوص سایز لباسهای سفارشی (M2M)، امکان تغییر و اصلاح سایز در فرصت ۷ روزه مطابق قوانین ضمانت بازگشت وجود دارد و لازم است با بخش پشتیبانی درس ایگو تماس حاصل فرمایید.

در صورتی که کالای ارسال شده برای مشتری، دارای ایراد باشد و یا مطابق سفارش ثبت شده نباشد، با عودت کالا در فرصت ۷ روزه، کلیه هزینه های دریافتی شامل مبلغ کالا سفارش شده در زمان ثبت سفارش و هزینه حمل به مشتری پرداخت می گردد.
لازم به ذکر است که کالاهایی که بازگردانده می شوند باید بدون زدگی، بوی عطر، بوی بدن و با همان برچسب اولیه و بدون تغییر در فرم لباس باشند. پس از تایید ایراد کالا و یا مغایرت کالا با کالای سفارش داده شده توسط تیم خدمات مشتریان دِرِس ایگو، هماهنگی های لازم با مشتری به عمل آمده و در مدت ۴۸ ساعت، مبلغ به حساب مشتری مسترد خواهد شد. طبیعی است در مورد رنگ لباس، عواملی نظیر تنظیمات مانیتور، تاثیر گذار است که موجب می شود کالا دقیقا رنگ دیده شده در صفحه مانیتور نباشد.

 

دِرِس ‏ایگو، ۷ روز فرصت برای اصلاح ( تغییر سایز ) محصولات سفارشی (M2M) ، در نظر گرفته است. ( برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید )

تغییرات مدل لباس سفارشی متناسب با نوع خدمات درخواستی (M2M یا VIP) باید در هنگام ثبت سفارش مشخص و تأیید گردد  و شامل تغییرات درخواستی پس از دریافت و تأیید محصول نمی گردد.

با این وجود در صورت نیاز به تغییر لباس پس از دریافت سفارش لطفاً با بخش پشتیبانی درس ایگو وب سایت درس ایگو تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما بررسی نموده و راهکارهای لازم را ارائه نمایند.

دِرِس ‏ایگو، ۷ روز فرصت برای اصلاح و تغییر سایز محصولات سفارشی (M2M) و ۷ روز فرصت برای بازگشت محصولات آماده (R2W) طبق قوانین درس ایگو، برای همه سفارشات بجز محصولاتی که جنبه بهداشتی داشته باشند در نظر گرفته است. ( برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید )

 

در حال حاضر امکان اندازه گیری در محل فقط در شهر تهران وجود دارد .