سوالات متداول

سوالات متداول


خیر، پیش از سفارش امکان مشاهده پارچه وجود ندارد. اما با درخواست مشتری و در صورتی که سفارش لباس به صورت M2M باشد و اندازه گیری در محل انتخاب شده باشد، نمونه پارچه همراه با تیم اندازه گیری، برای کاربر ارسال می شود.

خیر نیازی به این کار نیست، سفارش شما به طور خودکار در سامانه ثبت خواهد شد.

 

بله، محصولات آماده با سایزبندی استاندارد را میتوانید در دسته بندی R2W وب سایت درس ایگو مشاهده کنید. همچنین در صفحه محصول مورد نظر می توانید سایز درخواستی را از میان گزینه های سایزهای استاندارد موجود در انبار درس ایگو انتخاب نمایید و یا با انتخاب گزینه "سایز خودم" از خدمات تولید سفارشی M2M و اندازه گیری در محل مجموعه درس ایگو بهره مند گردید.

خیر، متاسفانه پس از ثبت سفارش امکان تغییر آن وجود ندارد. اگر تمایل به لغو و یا تغییر سفارش خود دارید ، لطفا با واحد پشتیبانی درس ایگو تماس بگیرید. همکاران ما حتما شما را راهنمایی خواهند کرد.

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت آنلاین، شبکه بانکی قطع شود یا به دلایل دیگر پرداخت ناموفقی انجام گیرد. معمولا در این حالت پول شما در حساب های میانی بانک است و خود بانک مغایرت را برطرف کرده و آن مبلغ را به حسابتان عودت می دهد. در صورتی که پس از ۷۲ ساعت مبلغ کسر شده به حسابتان بازگشت نخورد ، با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف گردد.

خیر، شما برای ثبت سفارش در سایت حتما باید دارای حساب کاربری باشید . برای این کار بر روی قسمت ثبت نام در سایت کلیک کرده و حساب کاربری خود را بسازید . با عضویت در سایت درس ایگو میتوانید مراحل خریدتان را پیگیری کرده ، سوابق خریدتان را مشاهده کنید ، کالاهایی که دوست دارید را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید و تجربه خریدتان از درس ایگو را با دیگران به اشتراک بگذارید!

همینطور میتوانید از اخبار ، تخفیفات و کمپین های درس ایگو با خبر باشید!

در صورت انتخاب پرو در محل، امکان پرو در محل موجود می باشد. خیر، مطابق سیاستهای مجموعه درس ایگو مبنی بر حذف رفت و آمد مشتریان، مراجعه حضوری برای اندازه گیری و پرو امکان پذیر نیست.

در صورت نیاز به تغییرات اساسی در مدل لباس پیشنهاد درس ایگو استفاده از خدمات VIP می باشد که امکان مشاوره و طراحی لباس منحصر بفرد توسط تیم طراحان لباس درس ایگو و مطابق سلیقه مشتری فراهم می گردد. لیکن در صورت نیاز به تغییرات جزئی در مواردی مانند قد لباس، قد آستین و ... لازم است تغییرات درخواستی در زمان ثبت سفارش مشخص گردد. بدیهی است در صورت تأیید سفارش توسط درس ایگو تغییرات درخواستی لحاظ خواهد گردید.

در موارد خاص مانند موجود بودن پارچه می توانید از خدمات VIP استفاده نمایید تا متخصصان درس ایگو مشاوره لازم را ارائه دهند.

با ورود به سایت و در بخش پیگیری سفارشات، می توانید از وضعیت سفارش خود مطلع شوید. همچنین می توانید وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت " سفارش ها" از وضعیت آن ها مطلع گردید. شایان ذکر است که مجموعه درس ایگو با ارسال ایمیل نیز شما را در جریان سفارش خود قرار می دهد.