محصولات درس ایگو

بله، محصولات آماده با سایزبندی استاندارد را میتوانید در دسته بندی R2W وب سایت درس ایگو مشاهده کنید. همچنین در صفحه محصول مورد نظر می توانید سایز درخواستی را از میان گزینه های سایزهای استاندارد موجود در انبار درس ایگو انتخاب نمایید و یا با انتخاب گزینه "سایز خودم" از خدمات تولید سفارشی M2M و اندازه گیری در محل مجموعه درس ایگو بهره مند گردید.

در حال حاضر امکان اندازه گیری در محل فقط در شهر تهران وجود دارد .

بله، با مراجعه به بخش خدمات VIP  و ارسال درخواست، طراحان لباس درس ایگو در اسرع وقت با شما تماس می گیرند تا نقطه نظرات شما را دریافت کرده و طرحی مطابق نظر شما ارائه دهند. پس از تایید طراحی لباس توسط مشتری، محصول درخواستی در پروسه تولید قرار می گیرد.

جهت اطلاع بیشتر از مجموعه خدمات VIP درس ایگو، لطفاً به بخش خدمات VIP وبسایت درس ایگو مراجعه فرمایید.

بله درس ایگو برای رفاه حال شما عزیزان و کمک به تکمیل استایل شما این امکان را فراهم کرده است. میتوانید از بخش  ست ها ی درس ایگو به این ویژگی دسترسی داشته باشید.

هدف درس ایگو ارائه محصول با کیفیت و تجربه کاربری متفاوت به مشتریان است. در این راستا دپارتمان کنترل کیفیت درس ایگو پارچه های هر فصل را مطابق معیارهای از پیش تعیین شده مانند استحکام، دوام، چروک پذیری و ... مورد بررسی قرار می دهد. خرید و تأمین پارچه توسط واحد بازرگانی درس ایگو وابسته به دریافت تأیید نهایی واحد کنترل کیفیت این مجموعه است.

در موارد خاص مانند موجود بودن پارچه می توانید از خدمات VIP استفاده نمایید تا متخصصان درس ایگو مشاوره لازم را ارائه دهند.

در صورت نیاز به تغییرات اساسی در مدل لباس پیشنهاد درس ایگو استفاده از خدمات VIP می باشد که امکان مشاوره و طراحی لباس منحصر بفرد توسط تیم طراحان لباس درس ایگو و مطابق سلیقه مشتری فراهم می گردد. لیکن در صورت نیاز به تغییرات جزئی در مواردی مانند قد لباس، قد آستین و ... لازم است تغییرات درخواستی در زمان ثبت سفارش مشخص گردد. بدیهی است در صورت تأیید سفارش توسط درس ایگو تغییرات درخواستی لحاظ خواهد گردید.

در صورت سفارش لباس به صورت M2M و انتخاب اندازه گیری در محل، نمونه پارچه همراه با تیم اندازه گیری، برای کاربر ارسال می شود.