پرداخت

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت آنلاین، شبکه بانکی قطع شود یا به دلایل دیگر پرداخت ناموفقی انجام گیرد. معمولا در این حالت پول شما در حساب های میانی بانک است و خود بانک مغایرت را برطرف کرده و آن مبلغ را به حسابتان عودت می دهد. در صورتی که پس از ۷۲ ساعت مبلغ کسر شده به حسابتان بازگشت نخورد ، با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف گردد.

ما سعی کرده ایم پرداخت اینترنتی را به گونه‏‌ای طراحی کنیم که امن و راحت باشد. البته توجه به نکات زیر برای خرید از فروشگاه های اینترنتی ضروری میباشد: • توجه به نماد اعتماد الکترونیکی فروشگاه اینترنتی، که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران است، به عنوان تأییدیه به فروشگاه های اینترنتی داده می شود. • اطمینان از وجود پروتکل امن https به جای پروتکل http، که لازم است در ابتدای آدرس وب سایت، عبارتhttps وجود داشته باشد. • قبل از ورود اطلاعات از وجود قفل در قسمت بالای صفحه مرورگر وب خود مطمئن شوید. در صورت عدم مشاهده این قفل، از وارد کردن اطلاعات کارت خود خودداری کنید. • برای ورود اطلاعات کارت خود حتماً از صفحه کلید مجازی موجود استفاده کنید.

در مرحله ی خرید میتوانید کد تخفیف وارد کنید تا مبلغ تخفیف از صورت حساب شما کسر گردد.

همه همراهان و مشتریان درس ایگو میتوانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از کلیه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب مبلغ خریدشان را پرداخت کنند. همچنین مشتری می تواند هنگام تحویل لباس خود، به صورت نقدی و یا با دستگاه کارت خوان، اقدام به تسویه حساب نماید.